JAMEC/ MPC
Táto stránka zobrazuje profil tímu, prehľad pretekárskej činnosti, oficiálne výsledky, pódiové umiestnenia a súvisiace články tímu JAMEC/ MPC v databáze Racing 51GT3. Záznamy vychádzajú z oficiálnych dokumentov s výsledkami podujatí a súvisiacich zdrojov motoršportových dát.
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: JAMEC/ MPC
Ak je toto váš pretekársky tím, môžete si profil tímu na 51GT3 nárokovať a overiť. Po overení môžete spravovať informácie a fotografie v profile tímu a odosielať chýbajúce alebo nesprávne výsledky pretekov na prednostnú kontrolu a doplnenie.
Nárokovať tento profil pretekárskeho tímu Vytvoriť nálepku pretekárskeho profiluJAMEC/ MPC Pretekárske štatistiky
Tím JAMEC/ MPC na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (1)-
2026 Intercontinental GT Challenge
R01-R1 · PRO · P3
JAMEC/ MPC Časová os pretekárskej kariéry
-
2026
Intercontinental GT Challenge 1 Štarty pretekov 🥉 P3 × 1 -
2025
Porsche Carrera Cup Austrália 3 Štarty pretekov
JAMEC/ MPC Nedávne výsledky pretekov
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo/Preteky | Kategória | Poz. tr. | Pretekári | Pretekárske auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Intercontinental GT Challenge | Mount Panorama Circuit | R01-R1 | PRO | 3 | #55 Audi R8 LMS GT3 EVO | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Adelaide Street Circuit | R08-R3 | Pro | 8 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Adelaide Street Circuit | R08-R2 | Pro | 10 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Adelaide Street Circuit | R08-R1 | Pro | 10 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup |
JAMEC/ MPC Nedávne výsledky kvalifikácie
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo/Kval. | Kategória | Čas na kolo | Pretekár | Pretekárske auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Intercontinental GT Challenge | Mount Panorama Circuit | R1-Q1 | PRO | 02:01.543 | #55 Audi R8 LMS GT3 EVO | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Adelaide Street Circuit | R8-Q2 | Pro | 01:21.315 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Adelaide Street Circuit | R8-Q1 | Pro | 01:20.741 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Surfers Paradise Street Circuit | R7-Q2 | Pro | 01:12.511 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Carrera Cup Austrália | Surfers Paradise Street Circuit | R7-Q1 | Pro | 01:11.916 | #16 Porsche 992.1 GT3 Cup |
JAMEC/ MPC Skúsenosti v pretekárskych sériách
| Preteky Série | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Porsche Carrera Cup Austrália | 2025 | 3 | |
| Intercontinental GT Challenge | 2026 | 1 | 🥉 P3 × 1 |
JAMEC/ MPC Skúsenosti na okruhoch
| Pretekársky okruh | Celkový počet pretekov | Najlepšie kvalifikačné kolo | Pretekárske vozidlo | |
|---|---|---|---|---|
| Adelaide Street Circuit | 3 | 01:20.741 | #16 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Mount Panorama Circuit | 1 | 02:01.543 | #55 - Audi R8 LMS GT3 EVO |
JAMEC/ MPC Skúsenosti s pretekárskymi vozidlami
| Model pretekárskeho auta | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2025 | 3 | |
| Audi R8 LMS GT3 EVO | 2026 | 1 | 🥉 P3 × 1 |
JAMEC/ MPC Jazdci
| Automobilový pretekár | Sezóny | Celkový počet pretekov | Preteky Série |
|---|---|---|---|
| Hamish Fitzsimmons | 2025 | 3 | Porsche Carrera Cup Austrália |
| Brad Schumacher | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Christopher Haase | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Will Brown | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |