Breakell Racing
Táto stránka zobrazuje profil tímu, prehľad pretekárskej činnosti, oficiálne výsledky, pódiové umiestnenia a súvisiace články tímu Breakell Racing v databáze Racing 51GT3. Záznamy vychádzajú z oficiálnych dokumentov s výsledkami podujatí a súvisiacich zdrojov motoršportových dát.
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: Breakell Racing
Ak je toto váš pretekársky tím, môžete si profil tímu na 51GT3 nárokovať a overiť. Po overení môžete spravovať informácie a fotografie v profile tímu a odosielať chýbajúce alebo nesprávne výsledky pretekov na prednostnú kontrolu a doplnenie.
Nárokovať tento profil pretekárskeho tímu Vytvoriť nálepku pretekárskeho profiluBreakell Racing Pretekárske štatistiky
Tím Breakell Racing na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (6)-
-
2026 Porsche Sprint Challenge Veľká Británia
Rd02-R1 · RS Am · P2 -
-
Breakell Racing Časová os pretekárskej kariéry
-
2026
Porsche Sprint Challenge Veľká Británia 8 Štarty pretekov 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2 Intercontinental GT Challenge 2 Štarty pretekov -
2025
Nürburgring Langstrecken-Serie 5 Štarty pretekov 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 1
Breakell Racing Nedávne výsledky pretekov
Zobraziť všetky výsledkyBreakell Racing Nedávne výsledky kvalifikácie
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo/Kval. | Kategória | Čas na kolo | Pretekár | Pretekárske auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Veľká Británia | Medzinárodný okruh Oulton Park | Rd02-Q | RS Am | 01:30.898 | #33 Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Veľká Británia | Donington Park | Rd01-Q | RS Am | N/A | #33 Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Veľká Británia | Donington Park | Rd01-Q | RS Am | 01:07.602 | #21 Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport |
Breakell Racing Skúsenosti v pretekárskych sériách
| Preteky Série | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Porsche Sprint Challenge Veľká Británia | 2026 | 8 | 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2 |
| Nürburgring Langstrecken-Serie | 2025 | 5 | 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 1 |
| Intercontinental GT Challenge | 2026 | 2 |
Breakell Racing Skúsenosti na okruhoch
| Pretekársky okruh | Celkový počet pretekov | Najlepšie kvalifikačné kolo | Pretekárske vozidlo | |
|---|---|---|---|---|
| Donington Park | 5 | 01:07.602 | #21 - Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport | |
| Nürburgring Nordschleife + okruh Grand Prix (rozloženie NLS) | 5 | |||
| Medzinárodný okruh Oulton Park | 3 | 01:30.898 | #33 - Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport | |
| Nordschleife Nürburgringu | 2 |
Breakell Racing Skúsenosti s pretekárskymi vozidlami
| Model pretekárskeho auta | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport | 2026 | 8 | 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2 |
| BMW M240i Racing | 2025, 2026 | 5 | 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 1 |
| Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport | 2025, 2026 | 2 |
Breakell Racing Jazdci
| Automobilový pretekár | Sezóny | Celkový počet pretekov | Preteky Série |
|---|---|---|---|
| Reece SOMERFIELD | 2026 | 6 | Porsche Sprint Challenge Veľká Británia |
| Aaren Russell | 2025 | 2 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Drew Russell | 2025 | 2 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Will ROCHFORD | 2026 | 2 | Porsche Sprint Challenge Veľká Británia |
| Rich Martin | 2025, 2026 | 2 | Intercontinental GT Challenge , Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Andreas Simonsen | 2025 | 2 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Sekkat Karim | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Gino Manley | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Callum Davies | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Man Pippa | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Hislop Josh | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| James Breakell | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Simon Andreas | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Mulready Aidan | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Breakell James | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Alvaro Sources | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |