Jaguar China Racing
Táto stránka zobrazuje profil tímu, prehľad pretekárskej činnosti, oficiálne výsledky, pódiové umiestnenia a súvisiace články tímu Jaguar China Racing v databáze Racing 51GT3. Záznamy vychádzajú z oficiálnych dokumentov s výsledkami podujatí a súvisiacich zdrojov motoršportových dát.
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: Jaguar China Racing
- Krajina/Oblasť: Čína
Ak je toto váš pretekársky tím, môžete si profil tímu na 51GT3 nárokovať a overiť. Po overení môžete spravovať informácie a fotografie v profile tímu a odosielať chýbajúce alebo nesprávne výsledky pretekov na prednostnú kontrolu a doplnenie.
Nárokovať tento profil pretekárskeho tímu Vytvoriť nálepku pretekárskeho profiluJaguar China Racing Pretekárske štatistiky
Tím Jaguar China Racing na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (1)Jaguar China Racing Časová os pretekárskej kariéry
-
2019
Jaguar I-Pace eTrophy 1 Štarty pretekov 🥉 P3 × 1
Jaguar China Racing Nedávne výsledky pretekov
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo/Preteky | Kategória | Poz. tr. | Pretekári | Pretekárske auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Jaguar I-Pace eTrophy | Pretekárska dráha bratov Rodriguezovcov | R02 | Pro-Am | 3 | Jaguar I-PACE |
Jaguar China Racing Nedávne výsledky kvalifikácie
Zobraziť všetky výsledkyKliknite na sledovanie a dostanete upozornenie, keď budú údaje aktualizované. Ak máte relevantné údaje, pokojne ich odošlite. Odoslať údaje
Jaguar China Racing Skúsenosti v pretekárskych sériách
| Preteky Série | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Jaguar I-Pace eTrophy | 2019 | 1 | 🥉 P3 × 1 |
Jaguar China Racing Skúsenosti na okruhoch
| Pretekársky okruh | Celkový počet pretekov | Najlepšie kvalifikačné kolo | Pretekárske vozidlo | |
|---|---|---|---|---|
| Pretekárska dráha bratov Rodriguezovcov | 1 |
Jaguar China Racing Skúsenosti s pretekárskymi vozidlami
| Model pretekárskeho auta | Sezóny | Celkový počet pretekov | Pódiá |
|---|---|---|---|
| Jaguar I-PACE | 2019 | 1 | 🥉 P3 × 1 |
Jaguar China Racing Jazdci
| Automobilový pretekár | Sezóny | Celkový počet pretekov | Preteky Série |
|---|---|---|---|
| Lin Qi | 2019 | 1 | Jaguar I-Pace eTrophy |