TARO Racing
Această pagină afișează profilul echipei, prezentarea activității competiționale, rezultatele oficiale, podiumurile și articolele conexe pentru TARO Racing în baza de date Racing 51GT3. Înregistrările se bazează pe documente oficiale cu rezultatele evenimentelor și surse de date motorsport conexe.
Informații despre echipă
- Numele Echipei Englezească: TARO Racing
Dacă ești liderul acestei echipe, poți aplica pentru a te alătura 51GT3. După ce te alături, vei putea actualiza profilul echipei, fotografii etc., iar noi vom prioritiza includerea rezultatelor echipei tale.
Aplică pentru a te alătura Creează un autocolant pentru profilul de curseRezumatul performanței echipei TARO Racing
Evaluări și recenzii pentru TARO Racing
Evaluare și recenzie
Echipa TARO Racing pe podium
Afișează toate datele (1)Rezultatele cursei echipei TARO Racing
Vezi toate rezultatele| Anul | Seria de curse | Circuit de curse | Tur | Categorie | Clasament | Piloți de curse | Număr mașină - Model mașină de curse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Japonia | Circuitul Internațional de Autostradă Fuji | Rd06 | GT3-I | 4 | #77 - Porsche 911 Cup (992.2) | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Japonia | Circuitul Internațional de Autostradă Fuji | Rd05 | GT3-I | 7 | #77 - Porsche 911 Cup (992.2) | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Japonia | Circuitul Internațional Okayama | Rd02-R2 | I | 4 | #77 - Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Japonia | Circuitul Internațional Okayama | Rd02-R1 | I | 2 | #77 - Porsche 991.2 GT3 Cup |
Rezultatele Calificărilor Echipei TARO Racing
Vezi toate rezultatele| Timp Tur | Pilot de curse | Circuit de curse | Model mașină de curse | Anul / Seria de curse | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:35.218 | Circuitul Internațional Okayama | #77 - Porsche 991.2 GT3 Cup | 2026 Porsche Sprint Challenge Japonia | ||
| 01:35.355 | Circuitul Internațional Okayama | #77 - Porsche 991.2 GT3 Cup | 2026 Porsche Sprint Challenge Japonia | ||
| 01:45.091 | Circuitul Internațional de Autostradă Fuji | #77 - Porsche 911 Cup (992.2) | 2026 Porsche Sprint Challenge Japonia |
Echipa TARO Racing Piloți de-a lungul anilor
-
(2026)