MVA Racing / Koan Solutions
Această pagină afișează profilul echipei, prezentarea activității competiționale, rezultatele oficiale, podiumurile și articolele conexe pentru MVA Racing / Koan Solutions în baza de date Racing 51GT3. Înregistrările se bazează pe documente oficiale cu rezultatele evenimentelor și surse de date motorsport conexe.
Informații despre echipă
- Numele Echipei Englezească: MVA Racing / Koan Solutions
Dacă aceasta este echipa ta de curse, poți revendica și verifica profilul echipei pe 51GT3. După verificare, poți gestiona informațiile și fotografiile profilului echipei și poți trimite rezultate de curse lipsă sau incorecte pentru verificare și includere cu prioritate.
Revendică acest profil al echipei de curse Creează un autocolant pentru profilul de curseMVA Racing / Koan Solutions Statistici de curse
Echipa MVA Racing / Koan Solutions pe podium
Afișează toate datele (1)MVA Racing / Koan Solutions Cronologia carierei în motorsport
-
2024
Porsche Carrera Cup Australia 3 Starturi în curse 🥈 P2 × 1
MVA Racing / Koan Solutions Rezultate recente în curse
Vezi toate rezultatele| Anul | Seria de curse | Circuit de curse | Etapă/Cursă | Categorie | Poz. clasă | Piloți de curse | Mașină de curse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Porsche Carrera Cup Australia | Circuitul stradal Adelaide | R08-R3 | Pro-Am | 2 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Australia | Circuitul stradal Adelaide | R08-R2 | Pro-Am | 7 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Australia | Circuitul stradal Adelaide | R08-R1 | Pro-Am | 7 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Rezultate recente în calificări
Vezi toate rezultatele| Anul | Seria de curse | Circuit de curse | Etapă/Calif. | Categorie | Timp Tur | Pilot de curse | Mașină de curse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Porsche Carrera Cup Australia | Circuitul stradal Adelaide | R8-Q2 | Pro-Am | 01:22.670 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Australia | Circuitul stradal Adelaide | R8-Q1 | Pro-Am | 01:22.215 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Experiență în serii de curse
| Serii de curse | Sezoane | Total curse | Podiumuri |
|---|---|---|---|
| Porsche Carrera Cup Australia | 2024 | 3 | 🥈 P2 × 1 |
MVA Racing / Koan Solutions Experiență pe circuite
| Circuit de curse | Total curse | Cel mai bun tur de calificare | Mașină de curse | |
|---|---|---|---|---|
| Circuitul stradal Adelaide | 3 | 01:22.215 | #91 - Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Experiență cu mașini de curse
| Model mașină de curse | Sezoane | Total curse | Podiumuri |
|---|---|---|---|
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2024 | 3 | 🥈 P2 × 1 |
MVA Racing / Koan Solutions Piloți
| Pilot de curse | Sezoane | Total curse | Serii de curse |
|---|---|---|---|
| Anthony DiMauro | 2024 | 3 | Porsche Carrera Cup Australia |