MVA Racing / Koan Solutions
Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu MVA Racing / Koan Solutions v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.
Informace o týmu
- Název týmu v angličtině: MVA Racing / Koan Solutions
Pokud je toto váš závodní tým, můžete si profil týmu na 51GT3 nárokovat a ověřit. Po ověření můžete spravovat informace a fotografie v profilu týmu a odesílat chybějící nebo nesprávné výsledky závodů k přednostní kontrole a doplnění.
Nárokovat tento profil závodního týmu Vytvořit nálepku závodního profiluMVA Racing / Koan Solutions Závodní statistiky
Týmová pódia MVA Racing / Koan Solutions
Zobrazit všechna data (1)MVA Racing / Koan Solutions Časová osa závodní kariéry
-
2024
Porsche Carrera Cup Austrálie 3 Starty závodů 🥈 P2 × 1
MVA Racing / Koan Solutions Nedávné výsledky závodů
Zobrazit všechny výsledky| Rok | Závodní série | Závodní okruh | Kolo/Závod | Kategorie | Poz. tř. | Závodní jezdci | Závodní auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Porsche Carrera Cup Austrálie | Adelaide Street Circuit | R08-R3 | Pro-Am | 2 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Austrálie | Adelaide Street Circuit | R08-R2 | Pro-Am | 7 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Austrálie | Adelaide Street Circuit | R08-R1 | Pro-Am | 7 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Nedávné výsledky kvalifikace
Zobrazit všechny výsledky| Rok | Závodní série | Závodní okruh | Kolo/Kval. | Kategorie | Čas na kolo | Závodní jezdec | Závodní auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Porsche Carrera Cup Austrálie | Adelaide Street Circuit | R8-Q2 | Pro-Am | 01:22.670 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2024 | Porsche Carrera Cup Austrálie | Adelaide Street Circuit | R8-Q1 | Pro-Am | 01:22.215 | #91 Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Zkušenosti v závodních sériích
| Závodní série | Sezóny | Celkem závodů | Pódia |
|---|---|---|---|
| Porsche Carrera Cup Austrálie | 2024 | 3 | 🥈 P2 × 1 |
MVA Racing / Koan Solutions Zkušenosti na okruzích
| Závodní okruh | Celkem závodů | Nejlepší kvalifikační kolo | Závodní vůz | |
|---|---|---|---|---|
| Adelaide Street Circuit | 3 | 01:22.215 | #91 - Porsche 992.1 GT3 Cup |
MVA Racing / Koan Solutions Zkušenosti se závodními vozy
| Model závodního auta | Sezóny | Celkem závodů | Pódia |
|---|---|---|---|
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2024 | 3 | 🥈 P2 × 1 |
MVA Racing / Koan Solutions Jezdci
| Automobilový závodník | Sezóny | Celkem závodů | Závodní série |
|---|---|---|---|
| Anthony DiMauro | 2024 | 3 | Porsche Carrera Cup Austrálie |