Ruk Team Service Nexter
Ta strona przedstawia profil zespołu, przegląd startów, oficjalne wyniki, rekordy podium oraz powiązane artykuły dotyczące Ruk Team Service Nexter w bazie danych Racing 51GT3. Rekordy opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów oraz powiązanych źródłach danych motorsportowych.
Informacje o zespole
- Nazwij drużynę angielską: Ruk Team Service Nexter
- Kraj/Region: Francja
Jeśli jesteś liderem tego zespołu, możesz ubiegać się o dołączenie do 51GT3. Po dołączeniu możesz zaktualizować profil zespołu, zdjęcia itp., a my priorytetowo uwzględnimy wyniki Twojego zespołu.
Aplikuj, aby dołączyćPrzetłumaczone przez 51GT3 X-lingual AI.
Podsumowanie wyników zespołu Ruk Team Service Nexter
Oceny i recenzje Ruk Team Service Nexter
Ocena i recenzja
Zespołowe podia Ruk Team Service Nexter
Wyświetl wszystkie dane (1)Wyniki wyścigu zespołu Ruk Team Service Nexter
Zobacz wszystkie wyniki| Rok | Seria Wyścigowa | Tor wyścigowy | Runda | Kategoria | Ranking | Kierowcy wyścigowi | Numer auta - Model samochodu wyścigowego | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Tajlandia Super Series | Międzynarodowy tor wyścigowy Chang | R05-R8 | ECO C+ | 2 | #89 - Toyota Yaris | ||
| 2023 | Tajlandia Super Series | Międzynarodowy tor wyścigowy Chang | R05-R7 | ECO C+ | 10 | #89 - Toyota Yaris |
Zespół Ruk Team Service Nexter Wyniki Kwalifikacji
Zobacz wszystkie wyniki| Czas okrążenia | Kierowca wyścigowy | Tor wyścigowy | Model Samochodu Wyścigowego | Rok / Seria Wyścigowa | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:09.338 | Międzynarodowy tor wyścigowy Chang | #89 - Toyota Yaris | 2023 Tajlandia Super Series |
Kierowcy zespołu Ruk Team Service Nexter na przestrzeni lat
-
(2023)