Weili MXR

Denne siden viser lagprofil, racingoversikt, offisielle resultater, pallplasseringer og relaterte artikler for Weili MXR i 51GT3 Racing-databasen. Oppføringene er basert på offisielle resultatdokumenter fra arrangementer og relaterte motorsportdatakilder.

Teaminformasjon
  • Engelsk lagnavn: Weili MXR
  • Land/Region: Kina

Hvis dette er racingteamet ditt, kan du gjøre krav på og verifisere teamprofilen på 51GT3. Når den er verifisert, kan du administrere teamets profilinformasjon og bilder samt sende inn manglende eller feilaktige løpsresultater for prioritert gjennomgang og registrering.

Gjør krav på dette racingteamets profil Opprett klistremerke for racingprofil

Weili MXR Racingstatistikk

Totalt antall løp

33

Totalt antall serier: 1

Seiersrate

24.2%

Mestere: 8

Pallplassrate

63.6%

Pallplasseringer: 21

Fullføringsrate

87.9%

Fullføringer: 29

Statistikken beregnes ut fra løpsresultatene som for øyeblikket er registrert i 51GT3 racingdatabase. Klikk her for å kontakte oss for å sende inn data

Lag Weili MXR Podier

Vis alle data (21)

Weili MXR Tidslinje for racingkarrieren

Weili MXR Siste løpsresultater

Vis alle resultater

Weili MXR Siste kvalifiseringsresultater

Vis alle resultater
År Racing-serie Racerbane Rd/Kval. Kategori Rundetid Racerfører Racerbil
2026 China Endurance Championship Zhuzhou internasjonale krets Rd02-Q GT3 01:37.785 #110 Audi R8 LMS GT3 EVO II
2024 China Endurance Championship Zhuhai internasjonale krets R5-Q1 1600A 02:03.799 #111 Honda Fit
2024 China Endurance Championship Zhuhai internasjonale krets R5-Q1 1600A 01:56.135 #112 Honda Fit
2024 China Endurance Championship Zhuhai internasjonale krets R5-Q1 1600T 01:47.465 #109 Honda Civic
2024 China Endurance Championship Chengdu Tianfu internasjonale bane R1 1600A 01:39.048 #111 Audi A3 CTCC
2024 China Endurance Championship Chengdu Tianfu internasjonale bane R1 1600A 01:37.187 #112 Honda Fit
2024 China Endurance Championship Chengdu Tianfu internasjonale bane R1 1600T 01:32.517 #109 Lynk & Co 03+
2024 China Endurance Championship Chengdu Tianfu internasjonale bane R1 1600T 01:31.181 #110 Honda Civic
2024 China Endurance Championship Qinhuangdao Shougang Motorsport Valley R2 GT4 01:57.307 #108 Aston Martin Vantage GT4
2024 China Endurance Championship Qinhuangdao Shougang Motorsport Valley R2 1600A 01:57.040 #111 Honda Fit

Weili MXR Erfaring fra racingserier

Racing Series translates to Racingserier in Norwegian. Sesonger Totalt antall løp Pallplasseringer
China Endurance Championship 2024, 2026 33 🏆 P1 × 8 / 🥈 P2 × 5 / 🥉 P3 × 8

Weili MXR Banerfaring

Racerbane Totalt antall løp Beste kvalifiseringsrunde Racerbil
Qinhuangdao Shougang Motorsport Valley 9 01:48.190 #109 - Honda Civic
Chengdu Tianfu internasjonale bane 8 01:31.181 #110 - Honda Civic
Zhuhai internasjonale krets 8 01:47.465 #109 - Honda Civic
Pingtan Street Circuit 5
Ordos internasjonale krets 2 02:01.930 #112 - Honda Fit
Zhuzhou internasjonale krets 1 01:37.785 #110 - Audi R8 LMS GT3 EVO II

Weili MXR Erfaring med racerbiler

Racerbilmodell Sesonger Totalt antall løp Pallplasseringer
Honda Fit 2024 18 🏆 P1 × 7 / 🥈 P2 × 3 / 🥉 P3 × 4
Honda Civic 2024 11 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1
Aston Martin Vantage GT4 2024 3 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2
Audi R8 LMS GT3 EVO II 2026 1 🥉 P3 × 1

Weili MXR Førere

Racerfører Sesonger Totalt antall løp Racing Series translates to Racingserier in Norwegian.
Huang Ying 2024 10 China Endurance Championship
Jin Zheng 2024 9 China Endurance Championship
Lu Chao 2024 8 China Endurance Championship
Lin Hao 2024 7 China Endurance Championship
Liu Qin Yi 2024 7 China Endurance Championship
Su Jiang Nan 2024 7 China Endurance Championship
Chen Jia Qi 2024 7 China Endurance Championship
Sun Zheng 2024 5 China Endurance Championship
Yang Hao Yu 2024 5 China Endurance Championship
Wang Wen Bin 2024 5 China Endurance Championship
Mi Qi Yu 2024 4 China Endurance Championship
Lv Yang Yi 2024 4 China Endurance Championship
Zheng Wan Cheng 2024 4 China Endurance Championship
Liu Qing 2024 4 China Endurance Championship
Wang Qing 2024 2 China Endurance Championship
Chen Da Xing 2024 2 China Endurance Championship
YANG Hao Yu 2024 2 China Endurance Championship
LIANG Zi Wen 2024 2 China Endurance Championship
Zhong Hao Xuan 2024 2 China Endurance Championship
Yin Zi Wen 2024 2 China Endurance Championship
HE Jin Zheng 2024 2 China Endurance Championship
FANG Zi 2024 2 China Endurance Championship
Sun Hui 2024 2 China Endurance Championship
Song Bo Hua 2024 2 China Endurance Championship
Lin Hao 2024 2 China Endurance Championship
Deng Yi 2026 1 China Endurance Championship
Wang Qi 2024 1 China Endurance Championship
CHEN Chen 2026 1 China Endurance Championship
Li Liangrongbang 2026 1 China Endurance Championship
He Gui Ming 2026 1 China Endurance Championship

Nyheter og oppdateringer om racingteamet Weili MXR

Vis alle artikler
Willy MXR-laget forsvarte med suksess tittelen CEC National Cup Chijia 1600A lagmesterskap

Willy MXR-laget forsvarte med suksess tittelen CEC Nation...

Racingnyheter og oppdateringer 9. januar 2025

I 2024-sesongen vil Willy MXR-teamet fortsette å demonstrere sin sterke dominans i CEC China Automobile Endurance Championship National Cup Chijia 1600A-kategorien. Takket være den enestående prest...


Vurderinger og anmeldelser av Weili MXR


Vurdering og anmeldelse