Blackjack Racing RFN
Deze pagina toont het teamprofiel, het raceoverzicht, officiële resultaten, podiumrecords en gerelateerde artikelen van Blackjack Racing RFN in de 51GT3 Racing-database. De gegevens zijn gebaseerd op officiële evenementresultaten en relevante motorsportgegevensbronnen.
Teaminformatie
- Engelse teamnaam: Blackjack Racing RFN
Als dit jouw raceteam is, kun je het teamprofiel op 51GT3 claimen en verifiëren. Na verificatie kun je de profielgegevens en foto's van het team beheren en ontbrekende of onjuiste raceresultaten indienen voor beoordeling en opname met prioriteit.
Dit raceteamprofiel claimen Racingprofielsticker makenBlackjack Racing RFN Racestatistieken
Podiumplaatsen van team Blackjack Racing RFN
Bekijk alle gegevens (8)Blackjack Racing RFN Tijdlijn van de racecarrière
-
2026
F4 Chinees kampioenschap 22 Racestarts 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 7
Blackjack Racing RFN Recente race-uitslagen
Bekijk alle resultatenBlackjack Racing RFN Recente kwalificatieresultaten
Bekijk alle resultatenBlackjack Racing RFN Ervaring in raceseries
| Raceserie | Seizoenen | Totaal aantal races | Podiumplaatsen |
|---|---|---|---|
| F4 Chinees kampioenschap | 2026 | 22 | 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 7 |
Blackjack Racing RFN Circuitervaring
| Racecircuit | Totaal aantal races | Beste kwalificatieronde | Raceauto | |
|---|---|---|---|---|
| Het internationale circuit van Shanghai | 8 | 02:06.956 | #18 - MYGALE SARL F4 | |
| Chengdu Tianfu Internationaal Circuit | 6 | 01:23.794 | #18 - MYGALE SARL F4 | |
| Internationaal circuit van Tianjin | 4 | 01:57.977 | #18 - MYGALE SARL F4 | |
| Ningbo Internationaal Circuit | 4 | 01:47.942 | #18 - MYGALE SARL F4 |
Blackjack Racing RFN Ervaring met raceauto's
| Raceautomodel | Seizoenen | Totaal aantal races | Podiumplaatsen |
|---|---|---|---|
| MYGALE SARL F4 | 2026 | 22 | 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 7 |
Blackjack Racing RFN Coureurs
| Autocoureur | Seizoenen | Totaal aantal races | Raceserie |
|---|---|---|---|
| CHEN Zhu Yuan | 2026 | 15 | F4 Chinees kampioenschap |
| HUANG Chu Jian | 2026 | 4 | F4 Chinees kampioenschap |
| LIU Si Luan | 2026 | 3 | F4 Chinees kampioenschap |