Dream Racing Team (DRT)
Csapat információk
- English Team Name: Dream Racing Team (DRT)
- Ország/Régió: Kína
Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.
Jelentkezzen a csatlakozáshozLefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.
Dream Racing Team (DRT) csapat teljesítményének összegzése
Dream Racing Team (DRT) értékelések és vélemények
Dream Racing Team (DRT) csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (1)Csapat Dream Racing Team (DRT) versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló | Kategória | Ranglista | Versenyzők | Autó száma - Versenyautó modell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | China Endurance Championship | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | R03 | TCER | 5 | #60 - Audi A3 TCR SEQ | ||
| 2019 | China Endurance Championship | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | R03 | 国家组B组 | 2 | #777 - Honda Fit GK5 | ||
| 2019 | China Endurance Championship | Tiencsin V1 nemzetközi körverseny | R02 | 国家组B组 | DNF | #777 - Honda Fit GK5 | ||
| 2019 | China Endurance Championship | Ningbo nemzetközi körverseny | R01 | 国家组B组 | DNF | #777 - Honda Fit GK5 |
Dream Racing Team (DRT) csapat időmérő eredményei
Összes eredmény megtekintése| Köridő | Versenyző | Versenypálya | Versenyautó Modell | Év / Versenysorozat | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:41.293 | Zhejiang nemzetközi körverseny | Audi RS 3 LMS TCR | 2019 China Endurance Championship | ||
| 01:48.796 | Zhejiang nemzetközi körverseny | Honda Fit GK5 | 2019 China Endurance Championship | ||
| 02:05.451 | Tiencsin nemzetközi kör E kör | Honda Fit GK5 | 2019 China Endurance Championship | ||
| 02:27.776 | Ningbo nemzetközi körverseny | Honda Fit GK5 | 2019 China Endurance Championship | ||
| 02:44.582 | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | Honda Fit GK5 | 2019 China Endurance Championship |
A Dream Racing Team (DRT) csapat pilótái az évek során
-
(2019) -
(2019) -
(2019) -
(2019)