NKODA HW POINTER Racing
Ez az oldal NKODA HW POINTER Racing csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.
Csapat információk
- English Team Name: NKODA HW POINTER Racing
- Ország/Régió: Kína
Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.
Jelentkezzen a csatlakozáshozLefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.
NKODA HW POINTER Racing csapat teljesítményének összegzése
NKODA HW POINTER Racing értékelések és vélemények
Értékelés és vélemény
NKODA HW POINTER Racing versenycsapat hírei és frissítései
Összes cikk megtekintése
A CTCC "Z generációs" sofőrje, Dai Yuhao álomhajhász útja
Versenyhírek és frissítések Kína 2025. március 3.
 Kétségtelen, hogy a 2024-es CTCC China Automobile Circuit Professional League számos feltörekvő sztár felemelkedésének...
NKODA HW POINTER Racing csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (6)Csapat NKODA HW POINTER Racing versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló | Kategória | Ranglista | Versenyzők | Autó száma - Versenyautó modell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | TCSC Sportkupa | Zhuzhou nemzetközi körverseny | R12 | A-1 | 1 | #3 - Ford Focus | ||
| 2024 | TCSC Sportkupa | Zhuzhou nemzetközi körverseny | R11 | A-1 | 1 | #3 - Ford Focus | ||
| 2024 | TCSC Sportkupa | Ningbo nemzetközi körverseny | R10 | A-1 | 2 | #3 - Ford Focus | ||
| 2024 | TCSC Sportkupa | Ningbo nemzetközi körverseny | R09 | A-1 | 2 | #3 - Ford Focus | ||
| 2024 | TCSC Sportkupa | Zhejiang nemzetközi körverseny | R06 | A | 1 | #3 - Ford Focus |
NKODA HW POINTER Racing csapat időmérő eredményei
Összes eredmény megtekintése| Köridő | Versenyző | Versenypálya | Versenyautó Modell | Év / Versenysorozat | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:41.093 | Zhejiang nemzetközi körverseny | #3 - Ford Focus | 2024 TCSC Sportkupa | ||
| 01:59.917 | Zhuzhou nemzetközi körverseny | #3 - Ford Focus | 2024 TCSC Sportkupa | ||
| 02:00.227 | Ningbo nemzetközi körverseny | #3 - Ford Focus | 2024 TCSC Sportkupa |
A NKODA HW POINTER Racing csapat pilótái az évek során
-
(2024) -
(2024) -
(2024) -
(2024) -
(2024) -
(2024)