Max Racing
Tällä sivulla näkyvät Max Racing-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: Max Racing
- Maa/Alue: Malesia
Jos olet tämän tiimin johtaja, voit hakea liittymistä 51GT3:een. Liityttyäsi voit päivittää tiimin profiilin, kuvat jne., ja priorisoimme tiimisi kilpailutulosten sisällyttämisen.
Hae jäseneksiKäännetty 51GT3 X-kielisellä AI:lla.
Joukkueen Max Racing suoritusyhteenveto
Tiimi Max Racing suorituskyvyn trendit vuosien varrella
Max Racing arviot ja arvostelut
Arvio ja arvostelu
Joukkueen Max Racing palkintokorokesijoitukset
Näytä kaikki tiedot (6)Joukkueen Max Racing kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros | Kategoria | Sijoitus | Kilpakuljettajat | Autonumero - Kilpa-auton malli | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Japan Cup -sarja | Fuji International Speedway Circuit | Rd04 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | Japan Cup -sarja | Fuji International Speedway Circuit | Rd03 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | Japan Cup -sarja | Sportsland Messenger | Rd01-R2 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | Japan Cup -sarja | Sportsland Messenger | Rd01-R1 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2025 | Japan Cup -sarja | Suzuka Circuit | R04-R2 | GT3 PA | 5 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO |
Team Max Racing - Aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilparata | Kilpa-auton malli | Vuosi / Kilpasarja | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:19.535 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2026 Japan Cup -sarja | ||
| 01:20.540 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2026 Japan Cup -sarja | ||
| 01:28.483 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 Japan Cup -sarja | ||
| 01:28.669 | Okayama International Circuit | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 Japan Cup -sarja | ||
| 01:29.446 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 Japan Cup -sarja |
Joukkueen Max Racing kuljettajat vuosien varrella
-
(2026, 2025) -
(2026) -
(2025) -
(2023, 2022) -
(2023, 2022)