Max Racing
Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu Max Racing v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.
Informace o týmu
- Název týmu v angličtině: Max Racing
- Země/Region: Malajsie
Pokud jste vedoucím tohoto týmu, můžete požádat o vstup do 51GT3. Po vstupu můžete aktualizovat profil týmu, fotografie atd. a my dáme přednost zařazení výsledků vašeho týmu.
Přihlásit se k připojeníPřeloženo 51GT3 X-lingual AI.
Souhrn výkonu týmu Max Racing
Výkonnostní trendy týmu Max Racing v průběhu let
Hodnocení a recenze Max Racing
Hodnocení a recenze
Týmová pódia Max Racing
Zobrazit všechna data (6)Výsledky závodu týmu Max Racing
Zobrazit všechny výsledky| Rok | Závodní série | Závodní okruh | Kolo | Kategorie | Hodnocení | Závodní jezdci | Číslo vozu - Model závodního auta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | série Japonského poháru | Fuji International Speedway Circuit | Rd04 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | série Japonského poháru | Fuji International Speedway Circuit | Rd03 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | série Japonského poháru | Sportsland Messenger | Rd01-R2 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2026 | série Japonského poháru | Sportsland Messenger | Rd01-R1 | GT3 PA | 2 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2025 | série Japonského poháru | Okruh Suzuka | R04-R2 | GT3 PA | 5 | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO |
Kvalifikační výsledky týmu Max Racing
Zobrazit všechny výsledky| Čas na kolo | Závodní jezdec | Závodní okruh | Model závodního vozu | Rok / Závodní série | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:19.535 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2026 série Japonského poháru | ||
| 01:20.540 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2026 série Japonského poháru | ||
| 01:28.483 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 série Japonského poháru | ||
| 01:28.669 | Mezinárodní okruh Okayama | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 série Japonského poháru | ||
| 01:29.446 | Sportsland Messenger | #24 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2025 série Japonského poháru |
Jezdci týmu Max Racing v průběhu let
-
(2026, 2025) -
(2026) -
(2025) -
(2023, 2022) -
(2023, 2022)