FORTRON NEXZTER RACING TEAM

Tällä sivulla näkyvät FORTRON NEXZTER RACING TEAM-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.

Tiimitiedot
  • Englantilaisen joukkueen nimi: FORTRON NEXZTER RACING TEAM
  • Maa/Alue: Taiwan, Kiina

Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.

Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarra

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Kilpailutilastot

Kokonaiskilpailujen määrä

3

Sarjojen kokonaismäärä: 1

Voittoprosentti

N/A

Mestarit: 1

Palkintopallisuhde

N/A

Palkintopallisijat: 1

Maaliintuloprosentti

N/A

Maaliintulot: 1

Tilastot lasketaan 51GT3-moottoriurheilutietokantaan tällä hetkellä tallennettujen kilpailutulosten perusteella. Klikkaa tästä ottaaksesi yhteyttä ja lähettääksesi tietoja meille.

Joukkueen FORTRON NEXZTER RACING TEAM palkintokorokesijoitukset

Näytä kaikki tiedot (1)

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Kilpauran aikajana

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Viimeisimmät kilpailutulokset

Näytä kaikki tulokset

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Viimeisimmät aika-ajotulokset

Näytä kaikki tulokset
Vuosi Kilpasarja Kilparata Krs/Aika-ajo Kategoria Kierrosaika Kilpakuljettaja Kilpa-auto
2024 Thailand Super Series Changin kansainvälinen rata R6-Q1 ECO All 02:07.694 #55 Suzuki Swift
2024 Thailand Super Series Changin kansainvälinen rata R5-Q1 ECO All 02:07.815 #55 Suzuki Swift
2022 Thailand Super Series Changin kansainvälinen rata R2-Q1 Pickup C 02:06.492 #69 ISUZU All New

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Kokemus kilpailusarjoista

Kilpasarja Kaudet Kokonaiskilpailut Palkintopallisijat
Thailand Super Series 2022, 2024 3 🏆 P1 × 1

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Ratakokemus

Kilparata Kokonaiskilpailut Paras aika-ajokierros Kilpa-auto
Changin kansainvälinen rata 3 02:06.492 #69 - ISUZU All New

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Kokemus kilpa-autoista

Kilpa-auton malli Kaudet Kokonaiskilpailut Palkintopallisijat
ISUZU All New 2022 2
Suzuki Swift 2024 1 🏆 P1 × 1

FORTRON NEXZTER RACING TEAM Kuljettajat

Autokilpailija Kaudet Kokonaiskilpailut Kilpasarja
Wuttichai Solgosoom 2022 2 Thailand Super Series
Thanapattra Sutthisawang 2024 1 Thailand Super Series

FORTRON NEXZTER RACING TEAM arviot ja arvostelut


Arvio ja arvostelu