BALR. RAGNO MOTOR SPORT

Αυτή η σελίδα εμφανίζει το προφίλ της ομάδας, την αγωνιστική επισκόπηση, τα επίσημα αποτελέσματα, τα βάθρα και τα σχετικά άρθρα για την BALR. RAGNO MOTOR SPORT στη βάση δεδομένων Racing του 51GT3. Τα αρχεία βασίζονται σε επίσημα έγγραφα αποτελεσμάτων διοργανώσεων και σχετικές πηγές δεδομένων μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Πληροφορίες Ομάδας
  • Όνομα Ομάδας στα Αγγλικά: BALR. RAGNO MOTOR SPORT
  • Χώρα/Περιοχή: Ιταλία

Εάν αυτή είναι η αγωνιστική σας ομάδα, μπορείτε να διεκδικήσετε και να επαληθεύσετε το προφίλ της ομάδας στο 51GT3. Μετά την επαλήθευση, μπορείτε να διαχειρίζεστε τις πληροφορίες και τις φωτογραφίες του προφίλ της ομάδας και να υποβάλλετε ελλιπή ή λανθασμένα αποτελέσματα αγώνων για κατά προτεραιότητα έλεγχο και καταχώριση.

Διεκδίκηση αυτού του προφίλ αγωνιστικής ομάδας Δημιουργία αυτοκόλλητου αγωνιστικού προφίλ

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Στατιστικά αγώνων

Συνολικός αριθμός αγώνων

5

Συνολικός αριθμός σειρών: 1

Ποσοστό νικών

N/A

Πρωταθλητές: 0

Ποσοστό βάθρου

N/A

Βάθρα: 0

Ποσοστό τερματισμού

N/A

Τερματισμοί: 3

Τα στατιστικά υπολογίζονται με βάση τα αποτελέσματα αγώνων που είναι καταχωρισμένα επί του παρόντος στη βάση δεδομένων αγώνων 51GT3. Κάντε κλικ εδώ για να επικοινωνήσετε μαζί μας για να υποβάλετε δεδομένα

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Χρονολόγιο αγωνιστικής πορείας

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Πρόσφατα αποτελέσματα κατατακτήριων

Δείτε όλα τα αποτελέσματα
Έτος Σειρές Αγώνων Αγωνιστική Πίστα Γύρος/Κατατ. Κατηγορία Χρόνος Γύρου Οδηγός αγώνων Αγωνιστικό αυτοκίνητο
2025 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4 Sportsland Messenger Q2 Champion 01:33.551 #48 Toray Carbon Magic MCS4-24
2025 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4 Sportsland Messenger Q1 Champion 01:33.153 #48 Toray Carbon Magic MCS4-24
2025 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4 Fuji International Speedway Circuit Q2 Champion N/A #48 Toray Carbon Magic MCS4-24
2025 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4 Fuji International Speedway Circuit Q1 Champion N/A #48 Toray Carbon Magic MCS4-24

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Εμπειρία σε αγωνιστικές σειρές

Σειρές Αγώνων Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Βάθρα
Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4 2025 5

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Εμπειρία σε πίστες

Αγωνιστική Πίστα Συνολικοί Αγώνες Καλύτερος γύρος κατατακτήριων Αγωνιστικό αυτοκίνητο
Sportsland Messenger 3 01:33.153 #48 - Toray Carbon Magic MCS4-24
Fuji International Speedway Circuit 2 59:59.998 #48 - Toray Carbon Magic MCS4-24

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Εμπειρία με αγωνιστικά αυτοκίνητα

Μοντέλο αγωνιστικού αυτοκινήτου Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Βάθρα
Toray Carbon Magic MCS4-24 2025 5

BALR. RAGNO MOTOR SPORT Οδηγοί

Οδηγός αγώνων Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Σειρές Αγώνων
K. Yoshida 2025 3 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4
Lin Cheng Hua 2025 2 Πρωτάθλημα Ιαπωνίας F4

Αξιολογήσεις και κριτικές για το BALR. RAGNO MOTOR SPORT


Βαθμολογία και αξιολόγηση