Williams F1 Team
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de Williams F1 Team a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: Williams F1 Team
- País/Regió: Regne Unit
Si ets el cap d’aquest equip, pots sol·licitar unir-te a 51GT3. Un cop t’hi hagis unit, podràs actualitzar el perfil del teu equip, fotos, etc., i donarem prioritat a la inclusió dels resultats del teu equip.
Sol·licitar per unir-seTraduït per l'IA multilingüe 51GT3.
Resum del rendiment de l'equip Williams F1 Team
Tendències de rendiment de l'equip Williams F1 Team al llarg dels anys
Valoracions i ressenyes de Williams F1 Team
Equip Williams F1 Team Podis
Mostra totes les dades (2)Resultats de la cursa de l'equip Williams F1 Team
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de Curses | Ronda | Categoria | Classificació | Pilots de curses | Número de cotxe - Model de cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Gran Premi de Bèlgica de F1 | Circuit de Spa-Francorchamps | Rd12 | F1 | 15 | #23 - Mercedes-AMG F1 | ||
| 2026 | Gran Premi de Bèlgica de F1 | Circuit de Spa-Francorchamps | Rd12 | F1 | 16 | #55 - Mercedes-AMG F1 | ||
| 2026 | Gran Premi Britànic de F1 | Circuit de Silverstone | Rd11-R1 | F1 | 17 | #55 - Mercedes-AMG F1 | ||
| 2026 | Gran Premi Britànic de F1 | Circuit de Silverstone | Rd11-R1 | F1 | NC | #23 - Mercedes-AMG F1 | ||
| 2026 | Gran Premi d'Àustria de F1 | Red Bull Ring | Rd10-R1 | F1 | 17 | #23 - Mercedes-AMG F1 |
Resultats de Qualificació de l'Equip Williams F1 Team
Veure tots els resultats| Temps de volta | Pilot de curses | Circuit de curses | Model de cotxe de competició | Any / Sèrie de carreres | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:05.143 | Red Bull Ring | #23 - Mercedes-AMG F1 | 2025 Gran Premi d'Àustria de F1 | ||
| 01:05.387 | Red Bull Ring | #23 - Mercedes-AMG F1 | 2023 Gran Premi d'Àustria de F1 | ||
| 01:05.582 | Red Bull Ring | #55 - Mercedes-AMG F1 | 2025 Gran Premi d'Àustria de F1 | ||
| 01:05.736 | Red Bull Ring | #23 - Mercedes-AMG F1 | 2024 Gran Premi d'Àustria de F1 | ||
| 01:05.856 | Red Bull Ring | #2 - Mercedes-AMG F1 | 2024 Gran Premi d'Àustria de F1 |
Equip Williams F1 Team Pilots al llarg dels anys
-
(2026, 2025, 2024, 2023, 2022) -
(2026, 2025) -
(2024, 2023) -
(2024) -
(2022) -
(2022)