Black Blade Racing

Bu sayfa, 51GT3 Racing Veritabanında Black Blade Racing için takım profilini, yarış genel bakışını, resmi sonuçları, podyum kayıtlarını ve ilgili makaleleri gösterir. Kayıtlar resmi etkinlik sonuç belgelerine ve ilgili motor sporları veri kaynaklarına dayanmaktadır.

Takım Bilgileri
  • İngiliz Takım Adı: Black Blade Racing
  • Ülke/Bölge: Çin

Bu sizin yarış takımınızsa, 51GT3 üzerinden takım profilini sahiplenip doğrulayabilirsiniz. Doğrulandıktan sonra takımın profil bilgilerini ve fotoğraflarını yönetebilir, eksik veya hatalı yarış sonuçlarını öncelikli inceleme ve ekleme için gönderebilirsiniz.

Bu Yarış Takımı Profilini Sahiplen Yarış Profili Etiketi Oluştur

Black Blade Racing Yarış İstatistikleri

Kaydedilen Yarış Startları

120

Yarış Serileri: 1

Galibiyet Oranı

34.2%

Kazanılan Yarışlar: 41

Podyum Oranı

70.8%

Podyum Dereceleri: 85

Bitirme Oranı

88.3%

Tamamlanan Yarışlar: 106

İstatistikler, şu anda 51GT3 Yarış Veritabanında kayıtlı olan yarış sonuçlarına göre hesaplanır. Veri göndermek için bizimle iletişime geçmek üzere buraya tıklayın

Black Blade Racing Yarış Kariyeri Zaman Çizelgesi

Black Blade Racing Yarış Serisi Deneyimi

Yarış Serisi Sezonlar Toplam Yarışlar Podyum Dereceleri
F4 Çin Şampiyonası 2024, 2025, 2026 120 🏆 P1 × 41 / 🥈 P2 × 25 / 🥉 P3 × 19

Black Blade Racing Pist Deneyimi

Yarış Pisti Toplam Yarışlar En İyi Sıralama Turu Yarış Otomobili
Zhuhai Uluslararası Pisti 32 01:39.031 #63 - MYGALE SARL F4
Şanghay Uluslararası Pisti 26 02:05.754 #63 - MYGALE SARL F4
Ningbo Uluslararası Pisti 24 01:46.938 #32 - MYGALE SARL F4
Chengdu Tianfu Uluslararası Pisti 22 01:21.852 #63 - MYGALE SARL F4
Tianjin V1 Uluslararası Pisti 8 01:57.545 #63 - MYGALE SARL F4
Zhuzhou Uluslararası Pisti 8 01:40.236 #28 - MYGALE SARL F4

Black Blade Racing Yarış Otomobili Deneyimi

Yarış Arabası Modeli Sezonlar Toplam Yarışlar Podyum Dereceleri
MYGALE SARL F4 2024, 2025, 2026 120 🏆 P1 × 41 / 🥈 P2 × 25 / 🥉 P3 × 19

Yarış Takımı Black Blade Racing Haberleri ve Güncellemeleri

Tüm makaleleri görüntüle
2025 FIA F4 Çin Şampiyonası Ningbo İstasyonu güçlü bir şekilde toplanıyor

2025 FIA F4 Çin Şampiyonası Ningbo İstasyonu güçlü bir şe...

Yarış Haberleri ve Güncellemeler 17 Nisan 2025

2025 Dongpeng Özel İçecek FIA F4 Formula Çin Şampiyonası bu hafta başlıyor. Yeni sezon kadrosunda dünyanın dört bir yanından ünlü formula oyuncuları ve çaylakların yanı sıra, önceki yıllardan farkl...


Black Blade Racing puanları ve yorumlar


Puan ve Yorum