VP32 TAKER RACING PROJECT

Den här sidan visar teamprofil, tävlingsöversikt, officiella resultat, pallplatser och relaterade artiklar för VP32 TAKER RACING PROJECT i 51GT3 Racing-databasen. Uppgifterna baseras på officiella resultatdokument från evenemang och relaterade motorsportdatakällor.

Team Information
  • English Team Name: VP32 TAKER RACING PROJECT
  • Land/Region: Kina

Om detta är ditt racingteam kan du göra anspråk på och verifiera teamprofilen på 51GT3. När den har verifierats kan du hantera teamets profilinformation och bilder samt skicka in saknade eller felaktiga tävlingsresultat för prioriterad granskning och publicering.

Gör anspråk på det här racingteamets profil Skapa dekal för racingprofil

VP32 TAKER RACING PROJECT Racingstatistik

Totalt antal lopp

2

Totalt antal serier: 1

Vinstprocent

N/A

Mästare: 0

Pallplatsprocent

N/A

Pallplatser: 0

Målgångsprocent

N/A

Målgångar: 1

Statistiken beräknas utifrån tävlingsresultat som för närvarande finns registrerade i 51GT3 racingdatabas. Klicka här för att kontakta oss för att skicka in data

VP32 TAKER RACING PROJECT Tidslinje över racingkarriären

VP32 TAKER RACING PROJECT Senaste tävlingsresultat

Visa alla resultat
År Racing Series Tävlingsbana Omgång/Lopp Kategori Klasspos. Racingförare Racerbil
2022 Thailand Super Series Chang International Circuit R04 C Plus 15 #7 Honda Brio
2022 Thailand Super Series Chang International Circuit R03 C Plus DNF #7 Honda Brio

VP32 TAKER RACING PROJECT Senaste kvalresultat

Visa alla resultat
År Racing Series Racing Circuit Omg/Kval Kategori Varvtid Racingförare Racerbil
2022 Thailand Super Series Chang International Circuit R2-Q1 C Plus 02:13.482 #7 Honda Brio

VP32 TAKER RACING PROJECT Erfarenhet från racingserier

Racingserier Säsonger Totala lopp Pallplatser
Thailand Super Series 2022 2

VP32 TAKER RACING PROJECT Banerfarenhet

Racing Circuit Totala lopp Bästa kvalvarv Racerbil
Chang International Circuit 2 02:13.482 #7 - Honda Brio

VP32 TAKER RACING PROJECT Erfarenhet av racerbilar

Racerbilsmodell Säsonger Totala lopp Pallplatser
Honda Brio 2022 2

VP32 TAKER RACING PROJECT Förare

Racingförare Säsonger Totala lopp Racingserier
Visitpong Chada 2022 2 Thailand Super Series

Betyg och recensioner för VP32 TAKER RACING PROJECT


Betyg och recension