SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST

Den här sidan visar teamprofil, tävlingsöversikt, officiella resultat, pallplatser och relaterade artiklar för SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST i 51GT3 Racing-databasen. Uppgifterna baseras på officiella resultatdokument från evenemang och relaterade motorsportdatakällor.

Team Information
  • English Team Name: SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST

Om detta är ditt racingteam kan du göra anspråk på och verifiera teamprofilen på 51GT3. När den har verifierats kan du hantera teamets profilinformation och bilder samt skicka in saknade eller felaktiga tävlingsresultat för prioriterad granskning och publicering.

Gör anspråk på det här racingteamets profil Skapa dekal för racingprofil

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Racingstatistik

Totalt antal lopp

7

Totalt antal serier: 1

Vinstprocent

N/A

Mästare: 0

Pallplatsprocent

N/A

Pallplatser: 0

Målgångsprocent

N/A

Målgångar: 5

Statistiken beräknas utifrån tävlingsresultat som för närvarande finns registrerade i 51GT3 racingdatabas. Klicka här för att kontakta oss för att skicka in data

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Tidslinje över racingkarriären

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Erfarenhet från racingserier

Racingserier Säsonger Totala lopp Pallplatser
Malaysia Touring Car Championship 2025 7

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Banerfarenhet

Racing Circuit Totala lopp Bästa kvalvarv Racerbil
Sepang International Circuit 7 02:38.856 #878 - Suzuki Swift

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Erfarenhet av racerbilar

Racerbilsmodell Säsonger Totala lopp Pallplatser
Suzuki Swift 2025 7

SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST Förare

Betyg och recensioner för SOKUDO RACING BY MAX EXHAUST


Betyg och recension