Delta Garage Racing Team

Den här sidan visar teamprofil, tävlingsöversikt, officiella resultat, pallplatser och relaterade artiklar för Delta Garage Racing Team i 51GT3 Racing-databasen. Uppgifterna baseras på officiella resultatdokument från evenemang och relaterade motorsportdatakällor.

Team Information
  • English Team Name: Delta Garage Racing Team
  • Land/Region: Kina

Om du är ledare för detta team kan du ansöka om att gå med i 51GT3. När du har gått med kan du uppdatera teamets profil, bilder osv., och vi kommer att prioritera att inkludera teamets tävlingsresultat.

Ansök om att gå med

Översatt av 51GT3 X-lingual AI.

Prestandasammanfattning för team Delta Garage Racing Team

Totalt antal lopp

9

Totalt antal serier: 4

Vinstprocent

N/A

Mästare: 0

Pallplatsprocent

N/A

Pallplatser: 1

Målgångsprocent

N/A

Målgångar: 9

Prestandadatan ovan har sammanställts av 51GT3 baserat på officiellt publicerade tävlingsresultat från sanktionerade evenemang som registrerats i 51GT3-databasen. Klicka här för att kontakta oss för att skicka in data

Betyg och recensioner för Delta Garage Racing Team


Betyg och recension

Team Delta Garage Racing Team Racing Series Genom Åren

Förare i teamet Delta Garage Racing Team genom åren

Team Delta Garage Racing Team tävlingsbilar genom åren