JUN-FITTED Racing
Táto stránka zobrazuje profil tímu, prehľad pretekárskej činnosti, oficiálne výsledky, pódiové umiestnenia a súvisiace články tímu JUN-FITTED Racing v databáze Racing 51GT3. Záznamy vychádzajú z oficiálnych dokumentov s výsledkami podujatí a súvisiacich zdrojov motoršportových dát.
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: JUN-FITTED Racing
- Krajina/Oblasť: Južná Kórea
Ak ste vedúcim tohto tímu, môžete požiadať o vstup do 51GT3. Po pripojení môžete aktualizovať profil tímu, fotografie atď., a my uprednostníme zahrnutie výsledkov vášho tímu.
Prihlásiť sa na členstvo Vytvoriť nálepku pretekárskeho profiluSúhrn výkonu tímu JUN-FITTED Racing
Hodnotenia a recenzie JUN-FITTED Racing
Hodnotenie a recenzia
Tím JUN-FITTED Racing na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (3)Výsledky preteku tímu JUN-FITTED Racing
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo | Kategória | Hodnotenie | Pretekári | Číslo auta - Model pretekárskeho auta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Majstrovstvá superpretekov | Vonku Speedium | Rd04 | GR6000 | 2 | #12 - Toyota GR Supra | ||
| 2026 | Majstrovstvá superpretekov | Vonku Speedium | Rd04 | GR6000 | 5 | #77 - Toyota GR Supra | ||
| 2026 | Majstrovstvá superpretekov | Vonku Speedium | Rd04 | GR6000 | 10 | #08 - Toyota GR Supra | ||
| 2026 | Majstrovstvá superpretekov | Kórejský medzinárodný okruh | Rd03 | GR6000 | 3 | #12 - Toyota GR Supra | ||
| 2026 | Majstrovstvá superpretekov | Kórejský medzinárodný okruh | Rd03 | GR6000 | 9 | #08 - Toyota GR Supra |
Výsledky kvalifikácie tímu JUN-FITTED Racing
Zobraziť všetky výsledky| Čas na kolo | Pretekár | Pretekársky okruh | Model pretekárskeho auta | Rok / Preteky Série | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:54.354 | Everland Speedway | #12 - Toyota GR Supra | 2026 Majstrovstvá superpretekov | ||
| 01:55.294 | Everland Speedway | #77 - Toyota GR Supra | 2026 Majstrovstvá superpretekov | ||
| 01:56.607 | Everland Speedway | #08 - Toyota GR Supra | 2026 Majstrovstvá superpretekov |
Tím JUN-FITTED Racing Jazdci cez roky
-
(2026) -
(2026) -
(2026)