RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Ak ste vedúcim tohto tímu, môžete požiadať o vstup do 51GT3. Po pripojení môžete aktualizovať profil tímu, fotografie atď., a my uprednostníme zahrnutie výsledkov vášho tímu.
Prihlásiť sa na členstvoPreložené AI 51GT3 X-lingual.
Súhrn výkonu tímu RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Hodnotenia a recenzie RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Tím RAVENOL Motorsport by MDM Racing na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (1)Výsledky preteku tímu RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo | Kategória | Hodnotenie | Pretekári | Číslo auta - Model pretekárskeho auta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + trať Grand Prix | NLS2 | BMW M2 | 2 | #877 - BMW M2 CS Racing |
Výsledky kvalifikácie tímu RAVENOL Motorsport by MDM Racing
Zobraziť všetky výsledkyKliknite na sledovanie a dostanete upozornenie, keď budú údaje aktualizované. Ak máte relevantné údaje, pokojne ich odošlite. Odoslať údaje
Tím RAVENOL Motorsport by MDM Racing Jazdci cez roky
-
(2026) -
(2026)