FAmous Insurance / EBM

Táto stránka zobrazuje profil tímu, prehľad pretekárskej činnosti, oficiálne výsledky, pódiové umiestnenia a súvisiace články tímu FAmous Insurance / EBM v databáze Racing 51GT3. Záznamy vychádzajú z oficiálnych dokumentov s výsledkami podujatí a súvisiacich zdrojov motoršportových dát.

Informácie o tíme
  • Anglický názov tímu: FAmous Insurance / EBM

Ak je toto váš pretekársky tím, môžete si profil tímu na 51GT3 nárokovať a overiť. Po overení môžete spravovať informácie a fotografie v profile tímu a odosielať chýbajúce alebo nesprávne výsledky pretekov na prednostnú kontrolu a doplnenie.

Nárokovať tento profil pretekárskeho tímu Vytvoriť nálepku pretekárskeho profilu

FAmous Insurance / EBM Pretekárske štatistiky

Celkový počet pretekov

5

Celkový počet sérií: 1

Percento výhier

N/A

Šampióni: 0

Percento pódií

N/A

Pódiá: 0

Percento dokončenia

N/A

Dokončenia: 5

Štatistiky sa vypočítavajú z výsledkov pretekov, ktoré sú aktuálne zaznamenané v pretekárskej databáze 51GT3. Kliknite sem, aby ste nás kontaktovali a odoslali údaje.

FAmous Insurance / EBM Časová os pretekárskej kariéry

FAmous Insurance / EBM Nedávne výsledky kvalifikácie

Zobraziť všetky výsledky
Rok Preteky Série Pretekársky okruh Kolo/Kval. Kategória Čas na kolo Pretekár Pretekárske auto
2026 Porsche Carrera Cup Austrália Pretekárska dráha Hidden Valley Rd02-Q1 P 01:06.700 #911 Porsche 992.1 GT3 Cup
2026 Porsche Carrera Cup Austrália Okruh Albert Park R1-Q1 Pro 01:48.638 #911 Porsche 992.1 GT3 Cup

FAmous Insurance / EBM Skúsenosti v pretekárskych sériách

Preteky Série Sezóny Celkový počet pretekov Pódiá
Porsche Carrera Cup Austrália 2026 5

FAmous Insurance / EBM Skúsenosti na okruhoch

Pretekársky okruh Celkový počet pretekov Najlepšie kvalifikačné kolo Pretekárske vozidlo
Okruh Albert Park 3 01:48.638 #911 - Porsche 992.1 GT3 Cup
Pretekárska dráha Hidden Valley 2 01:06.700 #911 - Porsche 992.1 GT3 Cup

FAmous Insurance / EBM Skúsenosti s pretekárskymi vozidlami

Model pretekárskeho auta Sezóny Celkový počet pretekov Pódiá
Porsche 992.1 GT3 Cup 2026 5

FAmous Insurance / EBM Jazdci

Automobilový pretekár Sezóny Celkový počet pretekov Preteky Série
Glen Wood 2026 5 Porsche Carrera Cup Austrália

Hodnotenia a recenzie FAmous Insurance / EBM


Hodnotenie a recenzia