CrowdStrike by SPS
Informácie o tíme
- Anglický názov tímu: CrowdStrike by SPS
Ak ste vedúcim tohto tímu, môžete požiadať o vstup do 51GT3. Po pripojení môžete aktualizovať profil tímu, fotografie atď., a my uprednostníme zahrnutie výsledkov vášho tímu.
Prihlásiť sa na členstvoPreložené AI 51GT3 X-lingual.
Súhrn výkonu tímu CrowdStrike by SPS
Hodnotenia a recenzie CrowdStrike by SPS
Tím CrowdStrike by SPS na stupňoch víťazov
Zobraziť všetky údaje (1)Výsledky preteku tímu CrowdStrike by SPS
Zobraziť všetky výsledky| Rok | Preteky Série | Pretekársky okruh | Kolo | Kategória | Hodnotenie | Pretekári | Číslo auta - Model pretekárskeho auta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | GT World Challenge Europe Endurance Cup | Okruh Spa-Francorchamps | R03 | Pro-AM Cup | 3 | #4 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO |
Výsledky kvalifikácie tímu CrowdStrike by SPS
Zobraziť všetky výsledkyKliknite na sledovanie a dostanete upozornenie, keď budú údaje aktualizované. Ak máte relevantné údaje, pokojne ich odošlite. Odoslať údaje
Tím CrowdStrike by SPS Jazdci cez roky
-
(2025) -
(2025) -
(2025) -
(2025)