WISE Automotiv Liquids
Această pagină afișează profilul echipei, prezentarea activității competiționale, rezultatele oficiale, podiumurile și articolele conexe pentru WISE Automotiv Liquids în baza de date Racing 51GT3. Înregistrările se bazează pe documente oficiale cu rezultatele evenimentelor și surse de date motorsport conexe.
Informații despre echipă
- Numele Echipei Englezească: WISE Automotiv Liquids
- Țară/Regiune: Olanda
Dacă ești liderul acestei echipe, poți aplica pentru a te alătura 51GT3. După ce te alături, vei putea actualiza profilul echipei, fotografii etc., iar noi vom prioritiza includerea rezultatelor echipei tale.
Aplică pentru a te alăturaTradus de 51GT3 X-lingual AI.
Rezumatul performanței echipei WISE Automotiv Liquids
Evaluări și recenzii pentru WISE Automotiv Liquids
Evaluare și recenzie
Rezultatele cursei echipei WISE Automotiv Liquids
Vezi toate rezultatele| Anul | Seria de curse | Circuit de curse | Tur | Categorie | Clasament | Piloți de curse | Număr mașină - Model mașină de curse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Thailanda Super Seria | Circuitul Internațional Chang | R04 | Pickup C | #66 - ISUZU D-Max | |||
| 2022 | Thailanda Super Seria | Circuitul Internațional Chang | R03 | Pickup C | #66 - ISUZU D-Max |
Rezultatele Calificărilor Echipei WISE Automotiv Liquids
Vezi toate rezultatele| Timp Tur | Pilot de curse | Circuit de curse | Model mașină de curse | Anul / Seria de curse | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:03.157 | Circuitul Internațional Chang | #66 - ISUZU D-Max | 2022 Thailanda Super Seria |
Echipa WISE Automotiv Liquids Piloți de-a lungul anilor
-
(2022)
Echipa WISE Automotiv Liquids Mașini de Curse De-a Lungul Anilor
Echipe de curse asociate
- 6.9 Richter Konmeen
- ACDelco thailand racing team
- Bunyatham Auto Service Uttaradit Team
- D-TAXTIRES RACING TEAM
- FORTRON NEXZTER RACING TEAM
- HLONG Turbo Team by PPK Racing-SSW Stamford Sport
- ISUZU SUPHAN EXPLORER RACING TEAM
- Racingcar Thailand เจา้สวัรา้นยาง by อดู๊ ออ๋งระย
- Skzic Tune by Aot
- TP Shop จันทบุรี Garage My House
- ไทวัสดุ NEXZTER LENSO SCG