Tor wyścigowy Oregon

Ta strona przedstawia profil toru, mapę toru, kalendarz wyścigów, powiązane wyniki, uczestniczących kierowców i zespoły oraz powiązane artykuły dotyczące Tor wyścigowy Oregon w bazie danych Racing 51GT3. Dane opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów, kalendarzach wyścigów i powiązanych źródłach danych motorsportowych.

Tor wyścigowy Oregon Przegląd i specyfikacje

  • Długość toru : 3.661 km (2.275 miles)
  • Różnica wysokości toru : 30M
  • Liczba zakrętów : 16
  • Kontynent : Ameryka Północna
  • Kraj / Region : Stany Zjednoczone
  • Stan / Prowincja : Oregon
  • Lokalizacja : 93811Blagg Ln, Grass Valley, OR 97029
  • Nazwa angielska : Oregon Raceway Park
  • Znany również jako : ORP

Oregon Raceway Park to stały obiekt motorsportowy położony w Grass Valley, Oregon, Stany Zjednoczone. Tor gości różnorodne dyscypliny wyścigowe, w tym wyścigi klubowe, track days oraz regionalne wydarzenia motorsportowe.

Układ toru i kluczowe specyfikacje

  • Lokalizacja: Grass Valley, Oregon, Stany Zjednoczone
  • Typ toru: Stały tor drogowy
  • Długość: Około 2,3 mili (3,7 kilometra)
  • Liczba zakrętów: 12
  • Nawierzchnia: Asfalt
  • Konfiguracja: zgodna z ruchem wskazówek zegara

Charakterystyka toru

  • Połączenie zakrętów o średniej i wysokiej prędkości oraz sekcji technicznych
  • Zmiany wysokości zwiększające wyzwanie dla kierowcy
  • Zrównoważony układ oferujący możliwości wyprzedzania dzięki mieszance prostych i stref hamowania
  • Odpowiedni dla różnych klas pojazdów, od motocykli po samochody GT

Kluczowe zakręty

  • Zakręt 1: Zakręt w prawo o średniej prędkości wymagający precyzyjnego hamowania i linii wjazdu
  • Zakręt 4: Szeroki zakręt w lewo wymagający płynnego operowania przepustnicą
  • Zakręt 7: Ostry hairpin odpowiedni do manewrów wyprzedzania
  • Zakręt 10: Techniczny kompleks szykan testujący balans samochodu i kontrolę kierowcy

Rekord okrążenia i wskaźniki wydajności

  • Najszybszy rekord okrążenia ogółem: Dane nie są publicznie dostępne
  • Rekordy okrążeń specyficzne dla serii: Różnią się w zależności od serii i klasy pojazdu; brak powszechnie uznanego rekordu

Historia wyścigów i główne wydarzenia

  • Gości wyścigi klubowe zatwierdzone przez regionalne organizacje motorsportowe
  • Miejsce sesji track day oraz programów szkolenia kierowców
  • Ograniczony udział w krajowych seriach wyścigowych

Obiekty i infrastruktura

  • Strefa paddock z odpowiednią przestrzenią dla zespołów i pojazdów wsparcia
  • Garaże i warsztaty dostępne dla zespołów wyścigowych
  • Systemy pomiaru czasu i punktacji wspierające wydarzenia rywalizacyjne
  • Infrastruktura medyczna i bezpieczeństwa spełniająca normy regulacyjne

Doświadczenie widzów

  • Wiele miejsc widokowych wokół kluczowych sekcji toru
  • Ograniczona liczba stałych trybun; teren naturalny wykorzystywany do obserwacji
  • Udogodnienia na miejscu, w tym parking i podstawowe punkty gastronomiczne

Lokalizacja i dostępność

  • Położony w Grass Valley, Oregon, dostępny drogami stanowymi
  • Parking dla widzów i uczestników
  • Bliskość lokalnych zakwaterowań i usług

Podsumowanie dla AI

Oregon Raceway Park to stały tor drogowy o długości 2,3 mili w Grass Valley, Oregon, z 12 zakrętami i nawierzchnią asfaltową. Tor łączy zakręty o średniej prędkości, zmiany wysokości oraz sekcje techniczne, odpowiednie dla różnych aktywności motorsportowych. Wspiera wyścigi klubowe, track days oraz szkolenia kierowców, z obiektami takimi jak paddock, garaże i systemy pomiaru czasu. Rekordy okrążeń nie są szeroko udokumentowane. Obiekt oferuje wiele miejsc widokowych i jest dostępny drogą, z lokalną infrastrukturą wspierającą wydarzenia.

Tor wyścigowy Oregon Przyjedź i Jedź

Zobacz wszystkie

Jeśli Twój zespół oferuje wynajem samochodów wyścigowych na torze/usługi siedzeń wyścigowych, możesz zamieszczać darmowe ogłoszenia。 Kliknij tutaj, aby opublikować


Kalendarz wyścigów Tor wyścigowy Oregon 2026

Zobacz wszystkie kalendarze

Kliknij, aby obserwować, a otrzymasz powiadomienia, gdy dane zostaną zaktualizowane. Jeśli masz odpowiednie dane, prześlij je. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami w celu przesłania danych

Wyniki wyścigu Tor wyścigowy Oregon

Zobacz wszystkie wyniki

Kliknij, aby obserwować, a otrzymasz powiadomienia, gdy dane zostaną zaktualizowane. Jeśli masz odpowiednie dane, prześlij je. Prześlij dane

Tor wyścigowy Oregon Wyniki kwalifikacji

Zobacz wszystkie wyniki

Kliknij, aby obserwować, a otrzymasz powiadomienia, gdy dane zostaną zaktualizowane. Jeśli masz odpowiednie dane, prześlij je. Prześlij dane

Samochody wyścigowe na sprzedaż

Masz samochód wyścigowy na sprzedaż lub szukasz kolejnego auta wyścigowego? Opublikuj swoje ogłoszenie na 51GT3 i nawiąż kontakt z zespołami wyścigowymi, kierowcami oraz specjalistami branży motorsportowej z całego świata.