CREF LINXAS CUP

Ta strona przedstawia profil zespołu, przegląd startów, oficjalne wyniki, rekordy podium oraz powiązane artykuły dotyczące CREF LINXAS CUP w bazie danych Racing 51GT3. Rekordy opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów oraz powiązanych źródłach danych motorsportowych.

Informacje o zespole
  • Nazwij drużynę angielską: CREF LINXAS CUP

Jeśli to Twój zespół wyścigowy, możesz przejąć i zweryfikować profil zespołu w 51GT3. Po weryfikacji możesz zarządzać informacjami i zdjęciami w profilu zespołu oraz zgłaszać brakujące lub nieprawidłowe wyniki wyścigów do priorytetowej weryfikacji i dodania.

Przejmij ten profil zespołu wyścigowego Utwórz naklejkę profilu wyścigowego

CREF LINXAS CUP Statystyki wyścigowe

Łączna liczba wyścigów

4

Łączna liczba serii: 1

Wskaźnik zwycięstw

N/A

Mistrzowie: 1

Wskaźnik podium

N/A

Podia: 3

Wskaźnik ukończenia

N/A

Ukończenia: 3

Statystyki są obliczane na podstawie wyników wyścigów obecnie zapisanych w bazie danych wyścigowych 51GT3. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami w celu przesłania danych

CREF LINXAS CUP Oś czasu kariery wyścigowej

CREF LINXAS CUP Doświadczenie w seriach wyścigowych

Seria Wyścigowa Sezony Łączna liczba wyścigów Podia
Porsche Sprint Challenge Japonia 2026 4 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1

CREF LINXAS CUP Doświadczenie na torach

Tor wyścigowy Łączna liczba wyścigów Najlepsze okrążenie kwalifikacyjne Samochód wyścigowy
Tor wyścigowy Fuji International Speedway Circuit 2 01:43.223 #37 - Porsche 911 Cup (992.2)
Międzynarodowy tor wyścigowy Okayama 2 01:35.497 #37 - Porsche 991.2 GT3 Cup

CREF LINXAS CUP Doświadczenie z samochodami wyścigowymi

Model samochodu wyścigowego Sezony Łączna liczba wyścigów Podia
Porsche 911 Cup (992.2) 2026 2 🏆 P1 × 1
Porsche 991.2 GT3 Cup 2026 2 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1

CREF LINXAS CUP Kierowcy

Kierowca wyścigowy Sezony Łączna liczba wyścigów Seria Wyścigowa
Makoto Sekiya 2026 2 Porsche Sprint Challenge Japonia
Mark Sekiya 2026 2 Porsche Sprint Challenge Japonia

Oceny i recenzje CREF LINXAS CUP


Ocena i recenzja