Zenith Racing
Ta strona przedstawia profil zespołu, przegląd startów, oficjalne wyniki, rekordy podium oraz powiązane artykuły dotyczące Zenith Racing w bazie danych Racing 51GT3. Rekordy opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów oraz powiązanych źródłach danych motorsportowych.
Informacje o zespole
- Nazwij drużynę angielską: Zenith Racing
- Kraj/Region: Chiny
Jeśli jesteś liderem tego zespołu, możesz ubiegać się o dołączenie do 51GT3. Po dołączeniu możesz zaktualizować profil zespołu, zdjęcia itp., a my priorytetowo uwzględnimy wyniki Twojego zespołu.
Aplikuj, aby dołączyćPrzetłumaczone przez 51GT3 X-lingual AI.
Podsumowanie wyników zespołu Zenith Racing
Oceny i recenzje Zenith Racing
Ocena i recenzja
Zespołowe podia Zenith Racing
Wyświetl wszystkie dane (2)Wyniki wyścigu zespołu Zenith Racing
Zobacz wszystkie wyniki| Rok | Seria Wyścigowa | Tor wyścigowy | Runda | Kategoria | Ranking | Kierowcy wyścigowi | Numer auta - Model samochodu wyścigowego | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości | Międzynarodowy tor wyścigowy Chengdu Tianfu | R05 | GT4 | 3 | #27 - BMW M4 GT4 | ||
| 2023 | Szanghajski 8-godzinny wyścig wytrzymałościowy | Międzynarodowy Tor Szanghajski | R01 | GT4 AM | 3 | #857 - BMW M4 GT4 EVO |
Zespół Zenith Racing Wyniki Kwalifikacji
Zobacz wszystkie wyniki| Czas okrążenia | Kierowca wyścigowy | Tor wyścigowy | Model Samochodu Wyścigowego | Rok / Seria Wyścigowa | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:28.261 | Międzynarodowy tor wyścigowy Chengdu Tianfu | #27 - BMW M4 GT4 | 2023 Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości | ||
| 02:15.856 | Międzynarodowy Tor Szanghajski | #857 - BMW M4 GT4 EVO | 2023 Szanghajski 8-godzinny wyścig wytrzymałościowy | ||
| 02:15.941 | Międzynarodowy Tor Szanghajski | #857 - BMW M4 GT4 EVO | 2023 Szanghajski 8-godzinny wyścig wytrzymałościowy | ||
| 02:18.326 | Międzynarodowy Tor Szanghajski | #857 - BMW M4 GT4 EVO | 2023 Szanghajski 8-godzinny wyścig wytrzymałościowy | ||
| 02:19.667 | Międzynarodowy Tor Szanghajski | #857 - BMW M4 GT4 EVO | 2023 Szanghajski 8-godzinny wyścig wytrzymałościowy |
Kierowcy zespołu Zenith Racing na przestrzeni lat
-
(2023) -
(2023) -
(2023) -
(2023) -
(2023) -
(2023)