Good Speed Racing
Ta strona przedstawia profil zespołu, przegląd startów, oficjalne wyniki, rekordy podium oraz powiązane artykuły dotyczące Good Speed Racing w bazie danych Racing 51GT3. Rekordy opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów oraz powiązanych źródłach danych motorsportowych.
Informacje o zespole
- Nazwij drużynę angielską: Good Speed Racing
- Kraj/Region: Chiny
Jeśli to Twój zespół wyścigowy, możesz przejąć i zweryfikować profil zespołu w 51GT3. Po weryfikacji możesz zarządzać informacjami i zdjęciami w profilu zespołu oraz zgłaszać brakujące lub nieprawidłowe wyniki wyścigów do priorytetowej weryfikacji i dodania.
Przejmij ten profil zespołu wyścigowego Utwórz naklejkę profilu wyścigowegoGood Speed Racing Statystyki wyścigowe
Zespołowe podia Good Speed Racing
Wyświetl wszystkie dane (3)Good Speed Racing Oś czasu kariery wyścigowej
-
2024
Seria GT Zimowa 6 Starty wyścigów 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 2
Good Speed Racing Ostatnie wyniki wyścigów
Zobacz wszystkie wyniki| Rok | Seria Wyścigowa | Tor wyścigowy | Runda/Wyścig | Kategoria | Poz. kl. | Kierowcy wyścigowi | Samochód wyścigowy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Seria GT Zimowa | Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | R03 | GT3 | 3 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Circuit de Barcelona-Catalunya | R03 | GT3 | 3 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Circuit de Barcelona-Catalunya | R02 | GT3 | 7 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | R02 | GT3 | DNC | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Circuit de Barcelona-Catalunya | R01 | GT3 | 1 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | R01 | GT3 | 4 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO |
Good Speed Racing Ostatnie wyniki kwalifikacji
Zobacz wszystkie wyniki| Rok | Seria Wyścigowa | Tor wyścigowy | Czas okrążenia | Kierowca wyścigowy | Samochód wyścigowy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Seria GT Zimowa | Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | 01:45.394 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | ||
| 2024 | Seria GT Zimowa | Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | 01:45.601 | #14 Mercedes-AMG AMG GT3 EVO |
Good Speed Racing Doświadczenie w seriach wyścigowych
| Seria Wyścigowa | Sezony | Łączna liczba wyścigów | Podia |
|---|---|---|---|
| Seria GT Zimowa | 2024 | 6 | 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 2 |
Good Speed Racing Doświadczenie na torach
| Tor wyścigowy | Łączna liczba wyścigów | Najlepsze okrążenie kwalifikacyjne | Samochód wyścigowy | |
|---|---|---|---|---|
| Międzynarodowy tor wyścigowy w Algarve | 3 | 01:45.394 | #14 - Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | |
| Circuit de Barcelona-Catalunya | 3 |
Good Speed Racing Doświadczenie z samochodami wyścigowymi
| Model samochodu wyścigowego | Sezony | Łączna liczba wyścigów | Podia |
|---|---|---|---|
| Mercedes-AMG AMG GT3 EVO | 2024 | 6 | 🏆 P1 × 1 / 🥉 P3 × 2 |
Good Speed Racing Kierowcy
| Kierowca wyścigowy | Sezony | Łączna liczba wyścigów | Seria Wyścigowa |
|---|---|---|---|
| Daan Arrow | 2024 | 6 | Seria GT Zimowa |
| Piotr Wira | 2024 | 6 | Seria GT Zimowa |