CRS Domination Team

Ta strona przedstawia profil zespołu, przegląd startów, oficjalne wyniki, rekordy podium oraz powiązane artykuły dotyczące CRS Domination Team w bazie danych Racing 51GT3. Rekordy opierają się na oficjalnych dokumentach wyników zawodów oraz powiązanych źródłach danych motorsportowych.

Informacje o zespole
  • Nazwij drużynę angielską: CRS Domination Team

Jeśli to Twój zespół wyścigowy, możesz przejąć i zweryfikować profil zespołu w 51GT3. Po weryfikacji możesz zarządzać informacjami i zdjęciami w profilu zespołu oraz zgłaszać brakujące lub nieprawidłowe wyniki wyścigów do priorytetowej weryfikacji i dodania.

Przejmij ten profil zespołu wyścigowego Utwórz naklejkę profilu wyścigowego

CRS Domination Team Statystyki wyścigowe

Łączna liczba wyścigów

1

Łączna liczba serii: 1

Wskaźnik zwycięstw

N/A

Mistrzowie: 0

Wskaźnik podium

N/A

Podia: 1

Wskaźnik ukończenia

N/A

Ukończenia: 1

Statystyki są obliczane na podstawie wyników wyścigów obecnie zapisanych w bazie danych wyścigowych 51GT3. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami w celu przesłania danych

CRS Domination Team Oś czasu kariery wyścigowej

CRS Domination Team Ostatnie wyniki wyścigów

Zobacz wszystkie wyniki
Rok Seria Wyścigowa Tor wyścigowy Runda/Wyścig Kategoria Poz. kl. Kierowcy wyścigowi Samochód wyścigowy
2025 Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości Międzynarodowy tor wyścigowy Chengdu Tianfu R02 GTL2 2 #888 Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport

CRS Domination Team Ostatnie wyniki kwalifikacji

Zobacz wszystkie wyniki

Kliknij, aby obserwować, a otrzymasz powiadomienia, gdy dane zostaną zaktualizowane. Jeśli masz odpowiednie dane, prześlij je. Prześlij dane

CRS Domination Team Doświadczenie w seriach wyścigowych

Seria Wyścigowa Sezony Łączna liczba wyścigów Podia
Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości 2025 1 🥈 P2 × 1

CRS Domination Team Doświadczenie na torach

Tor wyścigowy Łączna liczba wyścigów Najlepsze okrążenie kwalifikacyjne Samochód wyścigowy
Międzynarodowy tor wyścigowy Chengdu Tianfu 1

CRS Domination Team Doświadczenie z samochodami wyścigowymi

Model samochodu wyścigowego Sezony Łączna liczba wyścigów Podia
Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport 2025 1 🥈 P2 × 1

CRS Domination Team Kierowcy

Kierowca wyścigowy Sezony Łączna liczba wyścigów Seria Wyścigowa
WANG Zi Fan 2025 1 Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości
Shaoyi Che 2025 1 Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości
Xiao Min 2025 1 Mistrzostwa Chin w Wytrzymałości

Oceny i recenzje CRS Domination Team


Ocena i recenzja