BRC Racing Team
Denne siden viser lagprofil, racingoversikt, offisielle resultater, pallplasseringer og relaterte artikler for BRC Racing Team i 51GT3 Racing-databasen. Oppføringene er basert på offisielle resultatdokumenter fra arrangementer og relaterte motorsportdatakilder.
Teaminformasjon
- Engelsk lagnavn: BRC Racing Team
- Land/Region: Kina
Hvis dette er racingteamet ditt, kan du gjøre krav på og verifisere teamprofilen på 51GT3. Når den er verifisert, kan du administrere teamets profilinformasjon og bilder samt sende inn manglende eller feilaktige løpsresultater for prioritert gjennomgang og registrering.
Gjør krav på dette racingteamets profil Opprett klistremerke for racingprofilBRC Racing Team Racingstatistikk
Lag BRC Racing Team Podier
Vis alle data (3)BRC Racing Team Tidslinje for racingkarrieren
-
2026
TCR Europe Touring Car Series 14 Løpsstarter 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 2
BRC Racing Team Siste løpsresultater
Vis alle resultater| År | Racing-serie | Racingbane | Runde/Løp | Kategori | Kl.pos. | Racingsjåfører | Racerbil | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Hungaroring | Rd04-R2 | Y | 5 | #76 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Hungaroring | Rd04-R2 | Y | 12 | #12 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Hungaroring | Rd04-R1 | Y | 4 | #76 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Hungaroring | Rd04-R1 | Y | 9 | #12 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Paul Ricard krets | Rd03-R2 | Y | 5 | #12 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Paul Ricard krets | Rd03-R2 | Y | 7 | #76 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Paul Ricard krets | Rd03-R1 | Y | 5 | #76 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Paul Ricard krets | Rd03-R1 | Y | 9 | #12 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Spa-Francorchamps Circuit | Rd02-R2 | Y | 8 | #12 Hyundai Elantra N TCR | ||
| 2026 | TCR Europe Touring Car Series | Spa-Francorchamps Circuit | Rd02-R1 | Y | DNC | #12 Hyundai Elantra N TCR |
BRC Racing Team Siste kvalifiseringsresultater
Vis alle resultaterBRC Racing Team Erfaring fra racingserier
| Racing Series translates to Racingserier in Norwegian. | Sesonger | Totalt antall løp | Pallplasseringer |
|---|---|---|---|
| TCR Europe Touring Car Series | 2026 | 14 | 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 2 |
BRC Racing Team Banerfaring
| Racerbane | Totalt antall løp | Beste kvalifiseringsrunde | Racerbil | |
|---|---|---|---|---|
| Mugello krets | 4 | 01:54.481 | #12 - Hyundai Elantra N TCR | |
| Hungaroring | 4 | 01:52.369 | #76 - Hyundai Elantra N TCR | |
| Paul Ricard krets | 4 | 02:11.430 | #12 - Hyundai Elantra N TCR | |
| Spa-Francorchamps Circuit | 2 | 02:27.975 | #12 - Hyundai Elantra N TCR |
BRC Racing Team Erfaring med racerbiler
| Racerbilmodell | Sesonger | Totalt antall løp | Pallplasseringer |
|---|---|---|---|
| Hyundai Elantra N TCR | 2026 | 14 | 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 2 |
BRC Racing Team Førere
| Racerfører | Sesonger | Totalt antall løp | Racing Series translates to Racingserier in Norwegian. |
|---|---|---|---|
| Gabriele Covini | 2026 | 8 | TCR Europe Touring Car Series |
| Alex Ley | 2026 | 6 | TCR Europe Touring Car Series |