NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM
Denne siden viser lagprofil, racingoversikt, offisielle resultater, pallplasseringer og relaterte artikler for NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM i 51GT3 Racing-databasen. Oppføringene er basert på offisielle resultatdokumenter fra arrangementer og relaterte motorsportdatakilder.
Teaminformasjon
- Engelsk lagnavn: NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM
- Land/Region: Thailand
Hvis du er lagleder for dette teamet, kan du søke om å bli med i 51GT3. Etter å ha blitt med kan du oppdatere lagets profil, bilder osv., og vi vil prioritere å inkludere lagets resultater.
Søk om å bli medOversatt av 51GT3 X-lingual AI.
Ytelsessammendrag for teamet NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM
Vurderinger og anmeldelser av NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM
Vurdering og anmeldelse
Lag NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM Podier
Vis alle data (5)Lag NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM løpetresultater
Vis alle resultater| År | Racing-serie | Racingbane | Runde | Kategori | Rangering | Racingsjåfører | Bilnummer - Racerbilmodell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R05 | Pickup C | 1 | #93 - Chevrolet Colorado | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R05 | Pickup C | 5 | #24 - ISUZU All New | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R04 | Pickup C | 1 | #93 - Chevrolet Colorado | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R04 | Pickup C | 4 | #24 - ISUZU All New | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R03 | Pickup C | 3 | #24 - ISUZU All New |
Team NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM Kvalifiseringsresultater
Vis alle resultater| Rundetid | Racerfører | Racerbane | Racerbilmodell | År / Racing-serie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:00.201 | Chang internasjonale krets | #93 - Chevrolet Colorado | 2021 Thailand Super Series | ||
| 02:01.604 | Chang internasjonale krets | #93 - Chevrolet Colorado | 2021 Thailand Super Series | ||
| 02:04.220 | Chang internasjonale krets | #24 - ISUZU All New | 2021 Thailand Super Series | ||
| N/A | Chang internasjonale krets | #24 - ISUZU All New | 2021 Thailand Super Series |
Team NEXZTER RACE CLUB LENSO TEAM Sjåfører Gjennom Årene
-
(2021) -
(2021)