DNA Racing team by voltronic
Denne siden viser lagprofil, racingoversikt, offisielle resultater, pallplasseringer og relaterte artikler for DNA Racing team by voltronic i 51GT3 Racing-databasen. Oppføringene er basert på offisielle resultatdokumenter fra arrangementer og relaterte motorsportdatakilder.
Teaminformasjon
- Engelsk lagnavn: DNA Racing team by voltronic
- Land/Region: Italia
Hvis du er lagleder for dette teamet, kan du søke om å bli med i 51GT3. Etter å ha blitt med kan du oppdatere lagets profil, bilder osv., og vi vil prioritere å inkludere lagets resultater.
Søk om å bli medOversatt av 51GT3 X-lingual AI.
Ytelsessammendrag for teamet DNA Racing team by voltronic
Ytelsestrender for teamet DNA Racing team by voltronic gjennom årene
Vurderinger og anmeldelser av DNA Racing team by voltronic
Lag DNA Racing team by voltronic Podier
Vis alle data (4)Lag DNA Racing team by voltronic løpetresultater
Vis alle resultater| År | Racing-serie | Racingbane | Runde | Kategori | Rangering | Racingsjåfører | Bilnummer - Racerbilmodell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Thailand Super Series | Bangsaen Street Circuit | R02-R5 | Pickup B | 2 | #54 - ISUZU All New | ||
| 2025 | Thailand Super Series | Bangsaen Street Circuit | R02-R4 | Pickup B | 3 | #54 - ISUZU All New | ||
| 2025 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R01-R3 | Pickup B | DNF | #54 - ISUZU All New | ||
| 2025 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R01-R2 | Pickup B | 4 | #54 - ISUZU All New | ||
| 2025 | Thailand Super Series | Chang internasjonale krets | R01-R1 | Pickup B | 7 | #54 - ISUZU All New |
Team DNA Racing team by voltronic Kvalifiseringsresultater
Vis alle resultater| Rundetid | Racerfører | Racerbane | Racerbilmodell | År / Racing-serie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:07.765 | Chang internasjonale krets | #99 - Honda Brio | 2020 Thailand Super Series | ||
| 02:08.570 | Chang internasjonale krets | #99 - Honda Brio | 2021 Thailand Super Series | ||
| N/A | Chang internasjonale krets | #99 - Honda Brio | 2020 Thailand Super Series |
Team DNA Racing team by voltronic Sjåfører Gjennom Årene
-
(2025) -
(2021) -
(2020)