RUCKUS RACING

Deze pagina toont het teamprofiel, het raceoverzicht, officiële resultaten, podiumrecords en gerelateerde artikelen van RUCKUS RACING in de 51GT3 Racing-database. De gegevens zijn gebaseerd op officiële evenementresultaten en relevante motorsportgegevensbronnen.

Teaminformatie
  • Engelse teamnaam: RUCKUS RACING
  • Land/Regio: Verenigde Staten

Als dit jouw raceteam is, kun je het teamprofiel op 51GT3 claimen en verifiëren. Na verificatie kun je de profielgegevens en foto's van het team beheren en ontbrekende of onjuiste raceresultaten indienen voor beoordeling en opname met prioriteit.

Dit raceteamprofiel claimen Racingprofielsticker maken

RUCKUS RACING Racestatistieken

Totaal aantal races

35

Totaal aantal series: 1

Winstpercentage

40.0%

Kampioenen: 14

Podiumpercentage

60.0%

Podiumplaatsen: 21

Finishpercentage

94.3%

Aankomsten: 33

Statistieken worden berekend op basis van de raceresultaten die momenteel in de 51GT3 racedatabase zijn vastgelegd. Klik hier om contact met ons op te nemen om gegevens in te dienen

Podiumplaatsen van team RUCKUS RACING

Bekijk alle gegevens (21)

RUCKUS RACING Tijdlijn van de racecarrière

RUCKUS RACING Ervaring in raceseries

Raceserie Seizoenen Totaal aantal races Podiumplaatsen
Porsche Carrera Cup Noord-Amerika 2024, 2025, 2026 35 🏆 P1 × 14 / 🥈 P2 × 5 / 🥉 P3 × 2

RUCKUS RACING Ervaring met raceauto's

Raceautomodel Seizoenen Totaal aantal races Podiumplaatsen
Porsche 992.1 GT3 Cup 2024, 2025 26 🏆 P1 × 13 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2
Porsche 911 Cup (992.2) 2026 9 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 4

RUCKUS RACING Coureurs

Autocoureur Seizoenen Totaal aantal races Raceserie
Scott Blind 2024, 2025, 2026 35 Porsche Carrera Cup Noord-Amerika

Beoordelingen en recensies van RUCKUS RACING


Beoordeling en recensie