Dream x STA Racing
Halaman ini memaparkan profil pasukan, gambaran keseluruhan perlumbaan, keputusan rasmi, rekod podium dan artikel berkaitan untuk Dream x STA Racing dalam Pangkalan Data Racing 51GT3. Rekod adalah berdasarkan dokumen keputusan acara rasmi dan sumber data motorsport berkaitan.
Maklumat Pasukan
- Nama Pasukan dalam Bahasa Inggeris: Dream x STA Racing
- Negara / Wilayah: China
Jika ini pasukan perlumbaan anda, anda boleh menuntut dan mengesahkan profil pasukan di 51GT3. Setelah disahkan, anda boleh mengurus maklumat dan foto profil pasukan serta menghantar keputusan perlumbaan yang tiada atau tidak tepat untuk semakan dan penyertaan secara keutamaan.
Tuntut Profil Pasukan Perlumbaan Ini Cipta Pelekat Profil PerlumbaanDream x STA Racing Statistik Perlumbaan
Kedudukan Podium Pasukan Dream x STA Racing
Lihat semua data (2)Dream x STA Racing Garis Masa Kerjaya Perlumbaan
-
2021
Thailand Super Series 5 Permulaan Perlumbaan 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1
Dream x STA Racing Keputusan Perlumbaan Terkini
Lihat semua hasil| Tahun | Siri Perlumbaan | Litar Perlumbaan | Pusingan/Perlumbaan | Kategori | Pos. Kelas | Pemandu Perlumbaan | Kereta Lumba | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R05 | COM | 8 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R04 | COM | 6 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R03 | COM | 4 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R02 | COM | 3 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R01 | COM | 2 | #16 Honda CRZ |
Dream x STA Racing Keputusan Kelayakan Terkini
Lihat semua hasil| Tahun | Siri Perlumbaan | Litar Perlumbaan | Pusingan/Kelayakan | Kategori | Masa Pusingan | Pemandu Lumba | Kereta Lumba | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R1-Q2 | COM | 02:03.582 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R1-Q1 | COM | 02:00.765 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R4-Q1 | COM | 02:01.084 | #16 Honda CRZ | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Litar Antarabangsa Chang | R4-Q1 | COM | 01:59.643 | #16 Honda CRZ |
Dream x STA Racing Pengalaman dalam Siri Perlumbaan
| Siri Perlumbaan | Musim | Jumlah Perlumbaan Keseluruhan | Podium |
|---|---|---|---|
| Thailand Super Series | 2021 | 5 | 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1 |
Dream x STA Racing Pengalaman di Litar
| Litar Perlumbaan | Jumlah Perlumbaan Keseluruhan | Pusingan Kelayakan Terbaik | Kereta Lumba | |
|---|---|---|---|---|
| Litar Antarabangsa Chang | 5 | 01:59.643 | #16 - Honda CRZ |
Dream x STA Racing Pengalaman dengan Kereta Lumba
| Model Kereta Lumba | Musim | Jumlah Perlumbaan Keseluruhan | Podium |
|---|---|---|---|
| Honda CRZ | 2021 | 5 | 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1 |
Dream x STA Racing Pemandu
| Pelumba Kereta | Musim | Jumlah Perlumbaan Keseluruhan | Siri Perlumbaan |
|---|---|---|---|
| Sakda P. | 2021 | 5 | Thailand Super Series |
| Thanaruch H. | 2021 | 5 | Thailand Super Series |