Team Giltrap Group
Ez az oldal Team Giltrap Group csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.
Csapat információk
- English Team Name: Team Giltrap Group
- Ország/Régió: Új-Zéland
Ha ez az Ön versenycsapata, igényelheti és hitelesítheti a csapat profilját a 51GT3 oldalon. A hitelesítés után kezelheti a csapat profiladatait és fényképeit, valamint beküldheti a hiányzó vagy hibás versenyeredményeket kiemelt ellenőrzésre és felvételre.
A versenycsapat profiljának igénylése Versenyprofil-matrica létrehozásaTeam Giltrap Group Versenystatisztikák
Team Giltrap Group csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (8)Team Giltrap Group Versenyzői karrier idővonala
-
2019
Porsche Carrera Cup Ázsia 8 Versenyrajtek 🏆 P1 × 4 / 🥈 P2 × 2 / 🥉 P3 × 2
Team Giltrap Group Legutóbbi versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló/Verseny | Kategória | Kat. hely | Versenyzők | Versenyautó | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | R14 | OVERALL | 2 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | R13 | OVERALL | 1 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Bangsaen Street Circuit | R10 | OVERALL | 1 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Bangsaen Street Circuit | R09 | OVERALL | 3 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sepang Nemzetközi Körverseny | R07 | OVERALL | 2 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Fuji International Speedway Circuit | R05 | OVERALL | 1 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Fuji International Speedway Circuit | R04 | OVERALL | 3 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | R01 | OVERALL | 1 | Porsche 991.2 GT3 Cup |
Team Giltrap Group Legutóbbi időmérő eredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Ford./Időm. | Kategória | Köridő | Versenyző | Versenyautó | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | 02:07.032 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Singapore Marina Bay Street Circuit | 01:16.447 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Bangsaen Street Circuit | 01:35.179 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sepang Nemzetközi Körverseny | 02:06.138 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Fuji International Speedway Circuit | 01:53.296 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Suzuka körút | 02:04.518 | Porsche 991.2 GT3 Cup | ||||
| 2019 | Porsche Carrera Cup Ázsia | Sanghaji Nemzetközi Körverseny | 02:06.937 | Porsche 991.2 GT3 Cup |
Team Giltrap Group Versenysorozat-tapasztalat
| Versenysorozat | Szezonok | Összes verseny | Dobogós helyezések |
|---|---|---|---|
| Porsche Carrera Cup Ázsia | 2019 | 8 | 🏆 P1 × 4 / 🥈 P2 × 2 / 🥉 P3 × 2 |
Team Giltrap Group Pályatapasztalat
| Versenypálya | Összes verseny | Legjobb időmérő kör | Versenyautó | |
|---|---|---|---|---|
| Sanghaji Nemzetközi Körverseny | 3 | 02:06.937 | Porsche 991.2 GT3 Cup | |
| Fuji International Speedway Circuit | 2 | 01:53.296 | Porsche 991.2 GT3 Cup | |
| Bangsaen Street Circuit | 2 | 01:35.179 | Porsche 991.2 GT3 Cup | |
| Sepang Nemzetközi Körverseny | 1 | 02:06.138 | Porsche 991.2 GT3 Cup |
Team Giltrap Group Versenyautós tapasztalat
| Versenyautó modell | Szezonok | Összes verseny | Dobogós helyezések |
|---|---|---|---|
| Porsche 991.2 GT3 Cup | 2019 | 8 | 🏆 P1 × 4 / 🥈 P2 × 2 / 🥉 P3 × 2 |
Team Giltrap Group Versenyzők
| Autóversenyző | Szezonok | Összes verseny | Versenysorozat |
|---|---|---|---|
| Will Bamber | 2019 | 8 | Porsche Carrera Cup Ázsia |