TRANCE RACING
Ez az oldal TRANCE RACING csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.
Csapat információk
- English Team Name: TRANCE RACING
- Ország/Régió: Kína
Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.
Jelentkezzen a csatlakozáshozLefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.
TRANCE RACING csapat teljesítményének összegzése
TRANCE RACING értékelések és vélemények
Értékelés és vélemény
TRANCE RACING csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (2)Csapat TRANCE RACING versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló | Kategória | Ranglista | Versenyzők | Autó száma - Versenyautó modell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Guangdong Champion Car Race | Guangdong Nemzetközi Körverseny | R04 | 量产B组 | 1 | #16 - Honda Civic | ||
| 2017 | Guangdong Champion Car Race | Guangdong Nemzetközi Körverseny | R03 | 量产B组 | 1 | #16 - Honda Civic |
TRANCE RACING csapat időmérő eredményei
Összes eredmény megtekintése| Köridő | Versenyző | Versenypálya | Versenyautó Modell | Év / Versenysorozat | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:37.029 | Guangdong Nemzetközi Körverseny | #16 - Honda Civic | 2017 Guangdong Champion Car Race |
A TRANCE RACING csapat pilótái az évek során
-
(2017)