Sun Tar Twin Racing by TTR
Ez az oldal Sun Tar Twin Racing by TTR csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.
Csapat információk
- English Team Name: Sun Tar Twin Racing by TTR
- Ország/Régió: Kína
Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.
Jelentkezzen a csatlakozáshozLefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.
Sun Tar Twin Racing by TTR csapat teljesítményének összegzése
Sun Tar Twin Racing by TTR értékelések és vélemények
Értékelés és vélemény
Sun Tar Twin Racing by TTR csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (2)Csapat Sun Tar Twin Racing by TTR versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló | Kategória | Ranglista | Versenyzők | Autó száma - Versenyautó modell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Thailand Super Series | Chang nemzetközi körverseny | R05 | ECO C+ | 7 | #19 - Suzuki Swift | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang nemzetközi körverseny | R05 | Overall | 4 | #77 - Honda Brio | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang nemzetközi körverseny | R04 | ECO C+ | 2 | #19 - Suzuki Swift | ||
| 2021 | Thailand Super Series | Chang nemzetközi körverseny | R04 | Overall | 3 | #77 - Honda Brio |
Sun Tar Twin Racing by TTR csapat időmérő eredményei
Összes eredmény megtekintése| Köridő | Versenyző | Versenypálya | Versenyautó Modell | Év / Versenysorozat | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:09.759 | Chang nemzetközi körverseny | #19 - Suzuki Swift | 2021 Thailand Super Series | ||
| 02:09.851 | Chang nemzetközi körverseny | #77 - Honda Brio | 2021 Thailand Super Series |
A Sun Tar Twin Racing by TTR csapat pilótái az évek során
-
(2021) -
(2021)