PTG Racing

Ez az oldal PTG Racing csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.

Csapat információk
  • English Team Name: PTG Racing
  • Ország/Régió: Egyesült Államok

Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.

Jelentkezzen a csatlakozáshoz

Lefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.

PTG Racing csapat teljesítményének összegzése

Összes verseny

2

Összes sorozat: 1

Győzelmi arány

N/A

Bajnokok: 0

Dobogós arány

N/A

Dobogós helyezések: 1

Befutási arány

N/A

Befutások: 1

A fenti teljesítményadatokat a 51GT3 állította össze a hivatalosan közzétett, hitelesített események versenyeredményei alapján, amelyek szerepelnek az 51GT3 adatbázisában. Kattintson ide, hogy kapcsolatba lépjen velünk adatok benyújtásához.

PTG Racing értékelések és vélemények


Értékelés és vélemény

Csapat PTG Racing versenyeredmények

Összes eredmény megtekintése
Év Versenysorozat Versenypálya Forduló Kategória Ranglista Versenyzők Autó száma - Versenyautó modell
2022 Thailand Super Series Chang nemzetközi körverseny R04 PRO 3 #91 - Honda Jazz
2022 Thailand Super Series Chang nemzetközi körverseny R03 PRO DNF #91 - Honda Jazz

PTG Racing csapat időmérő eredményei

Összes eredmény megtekintése
Köridő Versenyző Versenypálya Versenyautó Modell Év / Versenysorozat
02:06.372 Chang nemzetközi körverseny #91 - Honda Jazz 2022 Thailand Super Series
02:06.661 Chang nemzetközi körverseny #91 - Honda Jazz 2022 Thailand Super Series

Csapat PTG Racing versenysorozatai az évek során

A PTG Racing csapat pilótái az évek során

A PTG Racing csapat versenyautói az évek során