ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์
Tällä sivulla näkyvät ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์
- Maa/Alue: Thaimaa
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Kilpailutilastot
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Kilpauran aikajana
-
2023
Thailand Super Series 2 Kilpailulähdöt
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros/Kilpailu | Kategoria | Luokkasij. | Kilpakuljettajat | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R05-R8 | Pickup C | #54 ISUZU All New | |||
| 2023 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R05-R7 | Pickup C | #54 ISUZU All New |
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Krs/Aika-ajo | Kategoria | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R5-Q1 | Pickup C | 02:09.839 | #54 ISUZU All New |
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Thailand Super Series | 2023 | 2 |
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Changin kansainvälinen rata | 2 | 02:09.839 | #54 - ISUZU All New |
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| ISUZU All New | 2023 | 2 |
ยูแปดริ้ว อภิชาติฟาร์มไก่ไข่ By อู่ช่างวัฒน์ Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| Saranyoo Aonjaiaue | 2023 | 2 | Thailand Super Series |