REALIZE KONDO RACING with Rinaldi
Tällä sivulla näkyvät REALIZE KONDO RACING with Rinaldi-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: REALIZE KONDO RACING with Rinaldi
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraREALIZE KONDO RACING with Rinaldi Kilpailutilastot
Joukkueen REALIZE KONDO RACING with Rinaldi palkintokorokesijoitukset
Näytä kaikki tiedot (1)REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Kilpauran aikajana
-
2026
Intercontinental GT Challenge 1 Kilpailulähdöt Nürburgring Langstrecken-Serie 1 Kilpailulähdöt 🥉 P3 × 1 -
2025
Nürburgring Langstrecken-Serie 4 Kilpailulähdöt
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros/Kilpailu | Kategoria | Luokkasij. | Kilpakuljettajat | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Intercontinental GT Challenge | Nürburgringin Nordschleife | Rd02-R1 | SP 9 | DNF | #45 Ferrari 296 GT3 EVO | ||
| 2026 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | NLS2 | SP9 PRO | 3 | #45 Ferrari 296 GT3 | ||
| 2025 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | NLS4 | SP9 PRO | 8 | #45 Ferrari 296 GT3 | ||
| 2025 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | NLS3 | SP9 PRO-AM | 4 | #45 Ferrari 296 GT3 | ||
| 2025 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | NLS2 | SP9 PRO | 5 | #45 Ferrari 296 GT3 | ||
| 2025 | Nürburgring Langstrecken-Serie | Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | NLS1 | SP9 PRO | 9 | #45 Ferrari 296 GT3 |
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Krs/Aika-ajo | Kategoria | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Intercontinental GT Challenge | Nürburgringin Nordschleife | Rd02-Q3 | SP 9 | 08:12.221 | #45 Ferrari 296 GT3 EVO | ||
| 2026 | Intercontinental GT Challenge | Nürburgringin Nordschleife | Rd02-Q1 | SP 9 | 08:18.161 | #45 Ferrari 296 GT3 EVO |
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Nürburgring Langstrecken-Serie | 2025, 2026 | 5 | 🥉 P3 × 1 |
| Intercontinental GT Challenge | 2026 | 1 |
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Nürburgring Nordschleife + Grand Prix -rata (NLS-asetelma) | 5 | |||
| Nürburgringin Nordschleife | 1 | 08:12.221 | #45 - Ferrari 296 GT3 EVO |
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Ferrari 296 GT3 | 2025, 2026 | 5 | 🥉 P3 × 1 |
| Ferrari 296 GT3 EVO | 2026 | 1 |
REALIZE KONDO RACING with Rinaldi Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| Thomas Neubauer | 2025, 2026 | 6 | Nürburgring Langstrecken-Serie , Intercontinental GT Challenge |
| David Perel | 2025, 2026 | 4 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Axcil Jefferies | 2025 | 3 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Felipe Fernandez Laser | 2025 | 3 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Perel David | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Marshal Dennis | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Thierry Vermeulen | 2026 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Vermeulen Thierry | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |