ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team
Tällä sivulla näkyvät ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team
- Maa/Alue: Thaimaa
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Kilpailutilastot
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Kilpauran aikajana
-
2024
Thailand Super Series 6 Kilpailulähdöt
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros/Kilpailu | Kategoria | Luokkasij. | Kilpakuljettajat | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R06 | ECO C+ | 11 | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R05 | ECO C+ | DNF | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Bangsaen Street Circuit | R02-R4 | ECO C+ | 16 | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Bangsaen Street Circuit | R02-R3 | ECO C+ | 15 | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R01-R2 | ECO C+ | 11 | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R01-R1 | ECO C+ | 15 | #87 Honda Brio |
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Krs/Aika-ajo | Kategoria | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R1-Q1 | ECO C+ | 02:12.458 | #87 Honda Brio | ||
| 2024 | Thailand Super Series | Changin kansainvälinen rata | R5-Q1 | ECO C+ | 02:11.645 | #87 Honda Brio |
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Thailand Super Series | 2024 | 6 |
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Changin kansainvälinen rata | 4 | 02:11.645 | #87 - Honda Brio | |
| Bangsaen Street Circuit | 2 |
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Honda Brio | 2024 | 6 |
ฮอนด้าบางเขน & Nexzter by SQUAD Racing Team Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| Rapatkorn Wongsiri | 2024 | 6 | Thailand Super Series |