LOFTUS MOTORSPORTS
Tällä sivulla näkyvät LOFTUS MOTORSPORTS-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: LOFTUS MOTORSPORTS
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraLOFTUS MOTORSPORTS Kilpailutilastot
LOFTUS MOTORSPORTS Kilpauran aikajana
-
2026
Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka 12 Kilpailulähdöt
LOFTUS MOTORSPORTS Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tuloksetLOFTUS MOTORSPORTS Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Krs/Aika-ajo | Kategoria | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka | Road America | Rd06-Q | 992 P/A | 02:10.379 | #295 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka | Virginia International Raceway | Rd05-Q1 | 992 P/A | N/A | #295 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka | Barber Motorsports Park | R2-Q1 | P/A | 01:25.247 | #295 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka | Sebring International Raceway | R1-Q1 | P/A | 02:06.465 | #295 Porsche 992.1 GT3 Cup |
LOFTUS MOTORSPORTS Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka | 2026 | 12 |
LOFTUS MOTORSPORTS Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Circuit of the Americas | 3 | |||
| Virginia International Raceway | 2 | 59:59.999 | #295 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Road America | 2 | 02:10.379 | #295 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Sebring International Raceway | 2 | 02:06.465 | #295 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Barber Motorsports Park | 2 | 01:25.247 | #295 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Sonoma Raceway | 1 |
LOFTUS MOTORSPORTS Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2026 | 12 |
LOFTUS MOTORSPORTS Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| BRANNAN HANKINS | 2026 | 11 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka |
| Brannan Hawkins | 2026 | 1 | Porsche Sprint Challenge Pohjois-Amerikka |