CS Marketing AKILAND
Tällä sivulla näkyvät CS Marketing AKILAND-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: CS Marketing AKILAND
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraCS Marketing AKILAND Kilpailutilastot
CS Marketing AKILAND Kilpauran aikajana
-
2025
F4 Japanin mestaruus 11 Kilpailulähdöt
CS Marketing AKILAND Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros/Kilpailu | Kategoria | Luokkasij. | Kilpakuljettajat | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Mobility Resort Motegi | R14 | INDP | 14 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Mobility Resort Motegi | R13 | INDP | 14 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Autopoliksen rata | R12 | INDP | 12 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Autopoliksen rata | R11 | INDP | 11 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Sportsland Messenger | R10 | INDP | 4 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Sportsland Messenger | R09 | INDP | 6 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Sportsland Messenger | R08 | INDP | 6 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Suzuka Circuit | R07 | INDP | DNF | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Suzuka Circuit | R06 | INDP | 8 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Fuji International Speedway Circuit | R05 | INDP | 4 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 |
CS Marketing AKILAND Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Mobility Resort Motegi | 02:02.330 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Mobility Resort Motegi | 02:01.447 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Autopoliksen rata | N/A | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Sportsland Messenger | 01:35.595 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Sportsland Messenger | 01:35.593 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Suzuka Circuit | 02:13.093 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Suzuka Circuit | 02:11.881 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Fuji International Speedway Circuit | 01:49.339 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 | ||
| 2025 | F4 Japanin mestaruus | Fuji International Speedway Circuit | 01:48.798 | #96 Toray Carbon Magic MCS4-24 |
CS Marketing AKILAND Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| F4 Japanin mestaruus | 2025 | 11 |
CS Marketing AKILAND Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Sportsland Messenger | 3 | 01:35.593 | #96 - Toray Carbon Magic MCS4-24 | |
| Mobility Resort Motegi | 2 | 02:01.447 | #96 - Toray Carbon Magic MCS4-24 | |
| Suzuka Circuit | 2 | 02:11.881 | #96 - Toray Carbon Magic MCS4-24 | |
| Fuji International Speedway Circuit | 2 | 01:48.798 | #96 - Toray Carbon Magic MCS4-24 | |
| Autopoliksen rata | 2 | 59:59.999 | #96 - Toray Carbon Magic MCS4-24 |
CS Marketing AKILAND Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Toray Carbon Magic MCS4-24 | 2025 | 11 |
CS Marketing AKILAND Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| MAKIO SAITO | 2025 | 11 | F4 Japanin mestaruus |