Baron Motorsport
Tällä sivulla näkyvät Baron Motorsport-tiimin profiili, kilpailuyleiskatsaus, viralliset tulokset, palkintokorokesijoitukset ja aiheeseen liittyvät artikkelit 51GT3 Racing -tietokannassa. Tiedot perustuvat virallisiin tapahtumatulosasiakirjoihin ja niihin liittyviin moottoriurheilun tietolähteisiin.
Tiimitiedot
- Englantilaisen joukkueen nimi: Baron Motorsport
- Maa/Alue: Itävalta
Jos tämä on kilpatiimisi, voit lunastaa ja vahvistaa tiimin profiilin 51GT3:ssa. Vahvistuksen jälkeen voit hallita tiimin profiilitietoja ja kuvia sekä lähettää puuttuvia tai virheellisiä kilpailutuloksia ensisijaista tarkistusta ja lisäämistä varten.
Lunasta tämän kilpatiimin profiili Luo kilpailuprofiilitarraBaron Motorsport Kilpailutilastot
Baron Motorsport Kilpauran aikajana
-
2026
24H Series Middle East 2 Kilpailulähdöt Porsche Carrera Cup Lähi-idässä 1 Kilpailulähdöt
Baron Motorsport Viimeisimmät kilpailutulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Kierros/Kilpailu | Kategoria | Luokkasij. | Kilpakuljettajat | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Carrera Cup Lähi-idässä | Yas Marina Circuit | R04-R1 | Masters | 4 | #37 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2026 | 24H Series Middle East | Yas Marina Circuit | R01 | GT3 | 18 | #86 Ferrari 296 GT3 | ||
| 2026 | 24H Series Middle East | Yas Marina Circuit | R01 | GT3-AM | 7 | #86 Ferrari 296 GT3 |
Baron Motorsport Viimeisimmät aika-ajotulokset
Näytä kaikki tulokset| Vuosi | Kilpasarja | Kilparata | Krs/Aika-ajo | Kategoria | Kierrosaika | Kilpakuljettaja | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Carrera Cup Lähi-idässä | Yas Marina Circuit | R4-Q2 | Masters | 01:56.452 | #37 Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Carrera Cup Lähi-idässä | Yas Marina Circuit | R4-Q1 | Masters | 01:56.881 | #37 Porsche 992.1 GT3 Cup |
Baron Motorsport Kokemus kilpailusarjoista
| Kilpasarja | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| 24H Series Middle East | 2026 | 2 | |
| Porsche Carrera Cup Lähi-idässä | 2026 | 1 |
Baron Motorsport Ratakokemus
| Kilparata | Kokonaiskilpailut | Paras aika-ajokierros | Kilpa-auto | |
|---|---|---|---|---|
| Yas Marina Circuit | 3 | 01:56.452 | #37 - Porsche 992.1 GT3 Cup |
Baron Motorsport Kokemus kilpa-autoista
| Kilpa-auton malli | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Palkintopallisijat |
|---|---|---|---|
| Ferrari 296 GT3 | 2026 | 2 | |
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2026 | 1 |
Baron Motorsport Kuljettajat
| Autokilpailija | Kaudet | Kokonaiskilpailut | Kilpasarja |
|---|---|---|---|
| Edoardo Bacci | 2026 | 2 | 24H Series Middle East |
| Philipp Baron | 2026 | 2 | 24H Series Middle East |
| Ernst Kirchmayr | 2026 | 2 | 24H Series Middle East |
| Rawad Sarieddine | 2026 | 1 | Porsche Carrera Cup Lähi-idässä |