Chengdu Xiwu

Αυτή η σελίδα εμφανίζει το προφίλ της ομάδας, την αγωνιστική επισκόπηση, τα επίσημα αποτελέσματα, τα βάθρα και τα σχετικά άρθρα για την Chengdu Xiwu στη βάση δεδομένων Racing του 51GT3. Τα αρχεία βασίζονται σε επίσημα έγγραφα αποτελεσμάτων διοργανώσεων και σχετικές πηγές δεδομένων μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Πληροφορίες Ομάδας
  • Όνομα Ομάδας στα Αγγλικά: Chengdu Xiwu
  • Όνομα Ομάδας: Chengdu Xiwu

Εάν αυτή είναι η αγωνιστική σας ομάδα, μπορείτε να διεκδικήσετε και να επαληθεύσετε το προφίλ της ομάδας στο 51GT3. Μετά την επαλήθευση, μπορείτε να διαχειρίζεστε τις πληροφορίες και τις φωτογραφίες του προφίλ της ομάδας και να υποβάλλετε ελλιπή ή λανθασμένα αποτελέσματα αγώνων για κατά προτεραιότητα έλεγχο και καταχώριση.

Διεκδίκηση αυτού του προφίλ αγωνιστικής ομάδας Δημιουργία αυτοκόλλητου αγωνιστικού προφίλ

Chengdu Xiwu Στατιστικά αγώνων

Συνολικός αριθμός αγώνων

6

Συνολικός αριθμός σειρών: 1

Ποσοστό νικών

N/A

Πρωταθλητές: 0

Ποσοστό βάθρου

N/A

Βάθρα: 2

Ποσοστό τερματισμού

N/A

Τερματισμοί: 6

Τα στατιστικά υπολογίζονται με βάση τα αποτελέσματα αγώνων που είναι καταχωρισμένα επί του παρόντος στη βάση δεδομένων αγώνων 51GT3. Κάντε κλικ εδώ για να επικοινωνήσετε μαζί μας για να υποβάλετε δεδομένα

Chengdu Xiwu Χρονολόγιο αγωνιστικής πορείας

Chengdu Xiwu Πρόσφατα αποτελέσματα κατατακτήριων

Δείτε όλα τα αποτελέσματα
Έτος Σειρές Αγώνων Αγωνιστική Πίστα Γύρος/Κατατ. Κατηγορία Χρόνος Γύρου Οδηγός αγώνων Αγωνιστικό αυτοκίνητο
2026 Lynk & Co City Racing Διεθνής πίστα Ordos Rd04-Q 02:06.461 #67 Lynk & Co 03 Cup EVO
2026 Lynk & Co City Racing Διεθνής πίστα Ningbo Rd03-Q1 媒体组 02:14.474 #9 Lynk & Co 03 Cup EVO
2026 Lynk & Co City Racing Διεθνής πίστα Ningbo Rd02-Q1 02:09.614 #61 Lynk & Co 03 Cup EVO

Chengdu Xiwu Εμπειρία σε αγωνιστικές σειρές

Σειρές Αγώνων Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Βάθρα
Lynk & Co City Racing 2026 6 🥉 P3 × 2

Chengdu Xiwu Εμπειρία σε πίστες

Αγωνιστική Πίστα Συνολικοί Αγώνες Καλύτερος γύρος κατατακτήριων Αγωνιστικό αυτοκίνητο
Διεθνής πίστα Ningbo 4 02:09.614 #61 - Lynk & Co 03 Cup EVO
Διεθνής πίστα Ordos 2 02:06.461 #67 - Lynk & Co 03 Cup EVO

Chengdu Xiwu Εμπειρία με αγωνιστικά αυτοκίνητα

Μοντέλο αγωνιστικού αυτοκινήτου Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Βάθρα
Lynk & Co 03 Cup EVO 2026 6 🥉 P3 × 2

Chengdu Xiwu Οδηγοί

Οδηγός αγώνων Σεζόν Συνολικοί Αγώνες Σειρές Αγώνων
Liu Zhifeng 2026 2 Lynk & Co City Racing
Liu Yi 2026 2 Lynk & Co City Racing
Yan Jiachen 2026 2 Lynk & Co City Racing

Αξιολογήσεις και κριτικές για το Chengdu Xiwu


Βαθμολογία και αξιολόγηση