RUNUP SPORTS
Αυτή η σελίδα εμφανίζει το προφίλ της ομάδας, την αγωνιστική επισκόπηση, τα επίσημα αποτελέσματα, τα βάθρα και τα σχετικά άρθρα για την RUNUP SPORTS στη βάση δεδομένων Racing του 51GT3. Τα αρχεία βασίζονται σε επίσημα έγγραφα αποτελεσμάτων διοργανώσεων και σχετικές πηγές δεδομένων μηχανοκίνητου αθλητισμού.
Πληροφορίες Ομάδας
- Όνομα Ομάδας στα Αγγλικά: RUNUP SPORTS
- Χώρα/Περιοχή: Κίνα
Αν είστε ο αρχηγός αυτής της ομάδας, μπορείτε να υποβάλετε αίτηση για να ενταχθείτε στο 51GT3. Αφού ενταχθείτε, μπορείτε να ενημερώσετε το προφίλ, τις φωτογραφίες της ομάδας σας κ.λπ., και θα δώσουμε προτεραιότητα στην προσθήκη των αποτελεσμάτων της ομάδας σας.
Κάντε αίτηση για να εγγραφείτεΜετάφραση από {51GT3 X-lingual AI}.
Σύνοψη απόδοσης της ομάδας RUNUP SPORTS
Τάσεις απόδοσης της ομάδας RUNUP SPORTS ανά τα έτη
Αξιολογήσεις και κριτικές για το RUNUP SPORTS
Ομάδα RUNUP SPORTS Βάθρα
Προβολή όλων των δεδομένων (8)Αποτελέσματα Αγώνα Ομάδας RUNUP SPORTS
Δείτε όλα τα αποτελέσματα| Έτος | Σειρές Αγώνων | Πίστα Αγώνων | Γύρος | Κατηγορία | Κατάταξη | Οδηγοί αγώνων | Αριθμός αυτοκινήτου - Μοντέλο αγωνιστικού αυτοκινήτου | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | Sportsland Messenger | Rd01-R2 | GT3 AM | 3 | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | ||
| 2026 | Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | Sportsland Messenger | Rd01-R1 | GT3 AM | 4 | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | ||
| 2025 | Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | Σιρκουί Suzuka | R04-R2 | GT3 AM | 5 | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | ||
| 2025 | Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | Σιρκουί Suzuka | R04-R1 | GT3 AM | 5 | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | ||
| 2025 | Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | Διεθνής πίστα Okayama | R03-R2 | GT3 AM | 4 | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 |
Αποτελέσματα Κατατακτήριων για την Ομάδα RUNUP SPORTS
Δείτε όλα τα αποτελέσματα| Χρόνος Γύρου | Οδηγός αγώνων | Αγωνιστική Πίστα | Μοντέλο Αγωνιστικού Αυτοκινήτου | Έτος / Σειρές Αγώνων | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:22.674 | Sportsland Messenger | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | 2026 Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | ||
| 01:23.629 | Sportsland Messenger | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | 2024 Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | ||
| 01:25.582 | Sportsland Messenger | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | 2024 Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | ||
| 01:27.348 | Sportsland Messenger | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | 2026 Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας | ||
| 01:30.677 | Διεθνής πίστα Okayama | #360 - Νισσάν GT-R NISMO GT3 | 2024 Σειρά Κυπέλλου Ιαπωνίας |
Οδηγοί της ομάδας RUNUP SPORTS μέσα στα χρόνια
-
(2026, 2025, 2024, 2023) -
(2026, 2025, 2024, 2023) -
(2025)