Entertainment Park
Denne side viser teamprofil, racingoversigt, officielle resultater, podieplaceringer og relaterede artikler for Entertainment Park i 51GT3 Racing-databasen. Registreringerne er baseret på officielle resultatdokumenter fra events og relaterede motorsportsdatakilder.
Holdinformation
- Engelsk holdnavn: Entertainment Park
Hvis du er holdleder for dette team, kan du ansøge om at blive medlem af 51GT3. Når du er tilmeldt, kan du opdatere teamets profil, billeder osv., og vi vil prioritere at inkludere dit holds løbsresultater.
Ansøg om at deltageOversat af 51GT3 X-lingual AI.
Præstationsoversigt for teamet Entertainment Park
Præstationstendenser for teamet Entertainment Park gennem årene
Bedømmelser og anmeldelser af Entertainment Park
Bedømmelse og anmeldelse
Team Entertainment Park Podiepladser
Se alle data (3)Team Entertainment Park Løbsresultater
Se alle resultater| År | Racerserie | Racerbane | Runde | Kategori | Rangliste | Racerkørere | Bilnummer - Racerbilmodel | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Porsche Michelin Sprint Challenge Australien | Phillip Island Grand Prix Circuit | R01-R3 | A | 9 | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Michelin Sprint Challenge Australien | Phillip Island Grand Prix Circuit | R01-R2 | A | 8 | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2026 | Porsche Michelin Sprint Challenge Australien | Phillip Island Grand Prix Circuit | R01-R1 | A | DNF | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Michelin Sprint Challenge Australien | Sydney Motorsport Park | R02-R3 | Pro-Am | 6 | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Michelin Sprint Challenge Australien | Sydney Motorsport Park | R02-R2 | Pro-Am | 6 | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup |
Hold Entertainment Park Kvalifikationsresultater
Se alle resultater| Omgængstid | Racerkører | Løbsbane | Racerbilmodel | År / Racerserie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:47.571 | Phillip Island Grand Prix Circuit | #96 - Porsche 991.2 GT3 Cup | 2026 Porsche Michelin Sprint Challenge Australien |
Hold Entertainment Park kørere gennem årene
-
(2026, 2025, 2024)