Ekebol MPC

Denne side viser teamprofil, racingoversigt, officielle resultater, podieplaceringer og relaterede artikler for Ekebol MPC i 51GT3 Racing-databasen. Registreringerne er baseret på officielle resultatdokumenter fra events og relaterede motorsportsdatakilder.

Holdinformation
  • Engelsk holdnavn: Ekebol MPC

Hvis dette er dit racingteam, kan du gøre krav på og verificere teamprofilen på 51GT3. Når den er verificeret, kan du administrere teamets profiloplysninger og billeder samt indsende manglende eller forkerte løbsresultater til prioriteret gennemgang og tilføjelse.

Gør krav på dette racingteams profil Opret mærkat til racingprofil

Ekebol MPC Racingstatistik

Samlet antal løb

2

Samlet antal serier: 1

Vinderate

N/A

Mestre: 0

Podiumrate

N/A

Podieplaceringer: 0

Gennemførelsesrate

N/A

Gennemførelser: 2

Statistikkerne beregnes ud fra de løbsresultater, der i øjeblikket er registreret i 51GT3 racingdatabasen. Klik her for at kontakte os for at indsende data

Ekebol MPC Tidslinje for racingkarrieren

Ekebol MPC Seneste kvalifikationsresultater

Se alle resultater

Ekebol MPC Erfaring fra racerserier

Racerserie Sæsoner Total løb Podieplaceringer
GT4 Australia Championship 2026 2

Ekebol MPC Banerfaring

Løbsbane Total løb Bedste kvalifikationsomgang Racerbil
Phillip Island Grand Prix Circuit 2 01:50.147 #21 - Ford Mustang GT4

Ekebol MPC Erfaring med racerbiler

Racerbilmodel Sæsoner Total løb Podieplaceringer
Ford Mustang GT4 2026 2

Ekebol MPC Kørere

Racerkører Sæsoner Total løb Racerserie
Tony D'Alberto 2026 2 GT4 Australia Championship
Jarrod Keyte 2026 2 GT4 Australia Championship

Bedømmelser og anmeldelser af Ekebol MPC


Bedømmelse og anmeldelse