Tierra Outdoor Racing by FACH

Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu Tierra Outdoor Racing by FACH v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.

Informace o týmu
  • Název týmu v angličtině: Tierra Outdoor Racing by FACH
  • Země/Region: Nizozemí

Pokud je toto váš závodní tým, můžete si profil týmu na 51GT3 nárokovat a ověřit. Po ověření můžete spravovat informace a fotografie v profilu týmu a odesílat chybějící nebo nesprávné výsledky závodů k přednostní kontrole a doplnění.

Nárokovat tento profil závodního týmu Vytvořit nálepku závodního profilu

Tierra Outdoor Racing by FACH Závodní statistiky

Celkový počet závodů

1

Celkový počet sérií: 1

Procento výher

N/A

Šampioni: 1

Procento pódií

N/A

Pódia: 1

Míra dokončení

N/A

Dokončení: 1

Statistiky jsou vypočítávány z výsledků závodů, které jsou aktuálně zaznamenány v závodní databázi 51GT3. Klikněte zde pro kontaktování nás k odeslání dat.

Tierra Outdoor Racing by FACH Časová osa závodní kariéry

Tierra Outdoor Racing by FACH Nedávné výsledky závodů

Zobrazit všechny výsledky
Rok Závodní série Závodní okruh Kolo/Závod Kategorie Poz. tř. Závodní jezdci Závodní auto
2026 24H Series Middle East Dubajský autodrom-závod Grand Prix R02 992 1 #962 Porsche 992.1 GT3 Cup

Tierra Outdoor Racing by FACH Nedávné výsledky kvalifikace

Zobrazit všechny výsledky

Klikněte na sledovat a obdržíte upozornění při aktualizaci dat. Máte-li relevantní údaje, neváhejte je odeslat. Odeslat data

Tierra Outdoor Racing by FACH Zkušenosti v závodních sériích

Závodní série Sezóny Celkem závodů Pódia
24H Series Middle East 2026 1 🏆 P1 × 1

Tierra Outdoor Racing by FACH Zkušenosti na okruzích

Závodní okruh Celkem závodů Nejlepší kvalifikační kolo Závodní vůz
Dubajský autodrom-závod Grand Prix 1

Tierra Outdoor Racing by FACH Zkušenosti se závodními vozy

Model závodního auta Sezóny Celkem závodů Pódia
Porsche 992.1 GT3 Cup 2026 1 🏆 P1 × 1

Tierra Outdoor Racing by FACH Jezdci

Automobilový závodník Sezóny Celkem závodů Závodní série
Robert De Haan 2026 1 24H Series Middle East
Wouter BOEREKAMPS 2026 1 24H Series Middle East
Huub van Eijndhoven 2026 1 24H Series Middle East
Ralph Poppelaars 2026 1 24H Series Middle East

Hodnocení a recenze Tierra Outdoor Racing by FACH


Hodnocení a recenze